PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450356}

Księga ocalenia

The Book of Eli
7,0 147 886
ocen
7,0 10 1 147886
4,4 10
ocen krytyków
Księga ocalenia
powrót do forum filmu Księga ocalenia

było już jak nasrał - o samotnych wędrowcach przez nieprzyjazny świat również. Ale mimo tego warto obejrzeć i ten film - choćby po to, aby zobaczyć jak Denzel się postarzał :)

ocenił(a) film na 10
mourningrise

Proszę daj mi więcej tytułów takich jak ten!
Przecież takie filmy tylko się chce oglądać i oglądać.
Mówię o sobie, bo niektórzy nie przepadają za falloutami.

supermaniak

Może coś w klimacie „Malevil” albo „Threads”?

ocenił(a) film na 8
supermaniak

Ja bym wymienił z podobnych "Drogę" (w moim mniemaniu lepsza od komentowanego filmu) i na przykład niezły "Hell".
Co do samego filmu to jeżeli i nawet filmów o wojnach nuklearnych było sporo to ten na pewno jest gdzieś w czołówce najlepszych z nich. Film oferuje przepiękne zdjęcia, świetna gra aktorska i ciekawa historia. Nie przeszkadzało mi nawet to, że dość szybko można przewidzieć co się będzie dziać dalej w filmie.
Myślę, że film spodoba się każdemu lubiącemu choć trochę motywy post apokaliptycznego świata no i Danzela:) Polecam

ocenił(a) film na 9
ppp84

Zapomniałeś o przewybornej ścieżce dźwiękowej, która leci przez cały czas trwania filmu(o ile się nie mylę). Film jest jak dla mnie wybitny - oglądając, czujesz, jak urodzajna w kurz i pył gleba, raczy Twoje nozdrza płodami ;)

ocenił(a) film na 9
CosNieTak

Soundtrack jest genialne :)

ocenił(a) film na 2
CosNieTak

taa, świetnie czujesz "glebę" z podłogi hollywoodzkiego studia :)

ocenił(a) film na 9
aklekot

Jakbym się przy wszystkich filmach zastanawiał jak są kręcone to bym pewnie nic nie oglądał :D co kto lubi - do mnie bardzo trafiają postapokaliptyczne klimaty, więc ten film mnie bardzo urzekł.

ocenił(a) film na 2
CosNieTak

Nie chodzi o to, jak coś było kręcone, tylko jaki jest tego efekt. A w tym przypadku jest fatalny. Dawno w wysokobudżetowym filmie USA nie widziałem tak niechlujnie udawanych plenerów.

ocenił(a) film na 9
supermaniak

Może zobacz "Ludzkie dzieci", dobry film.
http://www.filmweb.pl/Ludzkie.Dzieci

sylwazx

więcej postapokaliptyków poproszę!

supermaniak

http://www.filmweb.pl/film/The+Quiet+Earth-1985-40130

ocenił(a) film na 6
mourningrise

Podobny motyw znajdziemy w Mad Max albo Doomsday... no powiedzmy - mam podobne odczucie po ich obejrzeniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones