PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450356}

Księga ocalenia

The Book of Eli
7,0 147 886
ocen
7,0 10 1 147886
4,4 10
ocen krytyków
Księga ocalenia
powrót do forum filmu Księga ocalenia

Niedopowiedzenia...

ocenił(a) film na 7

Film ogólnie dobry, zastanawia mnie tylko kilka faktów, na które zwróciłem szczególną uwagę.
Głównie chodzi tu o Solarę. Jak uciekła ze źródła, gdzie zamknął ją Eli? I jak do cholery zabiła
drugiego strażnika w samochodzie? Oba te fakty zostały po prostu przez reżysera przyjęte za
oczywistość i nie zostały wytłumaczone w żadnej scenie. To dlatego, że nie jest to istotne, czy może
twórcy filmu sami nie wiedzieli jak rozwiązać ten problem i postanowili zamieść go pod dywan?
Jeśli moje spekulacje są błędne i wynikają z tego, że coś przeoczyłem to proszę o wyprowadzenie z
błędu i objaśnienie czegoś ;)

ocenił(a) film na 8
Boogie096

właśnie jestem po seansie.
Dla mnie również bdb kino akcji.
Trochę powiązań z grą Fallout 3.
czytałem gdzieś że film z gry coś tam czerpał lub odwrotnie :)
ale naprawdę niezły.
choć w sumie cała akcja filmu mogła się zakończyć na tym miasteczku gdzie Oldman rządził po tym jak go postrzelono. hehe.
Eli mógł wrocić i wyrżnąć wszystkich i tyle xD

ocenił(a) film na 9
Boogie096

Drugi gosc w samochodzie zginal przez to ze po dachowaniu wbila mu sie szabla/maczeta czy co to tam bylo Eliego ktora tuz przed wypadkiem polozyl pod szyba samochodu

ocenił(a) film na 7
Uszatek123

Tak, już się reszty domyśliłem gdy kolega wyżej wspomniał o dachowaniu ;) Wiedziałem o wbitym w niego mieczu, nie mogłem tylko wpaść na to jak to zrobiła. Wypadek wszystko wyjaśnia :)

ocenił(a) film na 8
Boogie096

Ona wyszła ze żródła bo dobrze znała to miejsce, wiedziała gdzie jest źródło i jakimi drogami dochodzi tam woda i pewnie znała wyjście przez jakąś szczeline

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones