PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450356}

Księga ocalenia

The Book of Eli
7,0 147 872
oceny
7,0 10 1 147872
4,4 10
ocen krytyków
Księga ocalenia
powrót do forum filmu Księga ocalenia

Podobny do ''Jestem legendą'', ale o wiele, wiele gorszy

Kolorowanka123

Podobieństwo jest oczywiste, ale bardzo odległe. "Jestem legendą" to film bardzo dobry, a ten jest niestety rozwlekłą słabizną, strasznie sekciarską (w guście ewangelikalnych sekt amerykańskich). Jedyny plus tego filmu to piękna grafika komputerowa. Ale to za mało, żeby dać więcej niż 4/10.

Franio

Ja również dałam 4, bo gorsze chłamy się oglądało. Zdecydowanie bardziej przekonuje Jestem legendą ze Smithem niż to coś z Denzelem. Obejrzałam na czyjeś polecenie i bardzo się zawiodłam. Ledwo, co dotrwałam do końca.

ocenił(a) film na 7
Kolorowanka123

Bardziej podobny do Mad Maxa a nawet Wodnego Świata. czy chociażby Drogi. Wcale też nie jest wiele gorszy niż Jestem Legendą. Mi się podobał. Jeden z lepszych filmów typu ,, postapokalipsa,, w historii kina.

derjak

Mnie się wydaje, że gorszy. Jego klimat mnie przytłoczył, ale może właśnie taki powinien być film postapokaliptyczny ? O gustach się nie dyskutuje zresztą. :D Wodny świat muszę obejrzeć, bo nie widziałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones