PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=444628}

Księga strachu

The Haunting Hour: Don't Think About It
5,1 3 317
ocen
5,1 10 1 3317
Księga strachu
powrót do forum filmu Księga strachu

Średni

ocenił(a) film na 7

ale mimo to daję 7/10, bo klimatem przypomina stara dobrą "Gęsią skórkę", którą kiedys oglądałam
na Jetixie. Brakuje mi teraz tego typu programów dla dzieci... Ale przejdźmy do tego filmu. Aktorstwo
jest przerażające. Czasami miałam wrażenie, że te dzieci wybrano tylko ze względu na ładną buzię.
Dialogi miejscami naprawdę irytujące. I ten chłopak, który był, za przeproszeniem, do niczego. Tylko
się pałętał koło Cassie i nic pożytecznego nie wnosil do filmu oprócz wątku miłosnego. Ale historia
o potworze jest dosyć ciekawa, tak samo jak tajemniczy sklepik z tajemniczym sprzedawcą.
Dzieciom zdecydowanie bardziej przypadnie do gustu :)

HarryFanka

Zdaje się, że jesteś grzeczną dziewczynką. Jeśli tak, to rozumiem. co napisałeś. Jeśli nie - to nie ma sensu.

ocenił(a) film na 7
Krzypur

Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi... :/

HarryFanka

To proste: piszesz - przerażające aktorstwo, irytujące dialogi, a dajesz 7. Tak postępują grzeczne dziewczynki (niezależnie od wieku). Dlaczego? Nie wiem., domyślam się jedynie. Ja jestem niegrzecznym chłopczykiem.

ocenił(a) film na 7
Krzypur

W takim razie masz rację. Chyba jestem grzeczną dziewczynką :P. Po prostu film musi być naprawdę irytująco zły żebym mu dała ocenę niższą niż 4 :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones