PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=444628}

Księga strachu

The Haunting Hour: Don't Think About It
5,1 3 317
ocen
5,1 10 1 3317
Księga strachu
powrót do forum filmu Księga strachu

4/10

ocenił(a) film na 4

Dałabym 5. Byłam tego pewna do końca filmu. No prawie... Film już się skończył i tu nagle piosenka - Emily Osment śpiewa w tej swojej różowej bluzeczce jakąś popową pioseneczkę zupełnie niepasującą do tego klimaty halloween. To było zbyt straszne na halloween. Ale to tylko moja opinia. Inni mogą sądzić o tym zupełnie co innego

ocenił(a) film na 10
gosiaszczytno

Zgadzam się. Ta piosenka kompletnie nie pasowała do zakończenia filmu.
Dałem max.

ocenił(a) film na 6
gosiaszczytno

Ja sądziłem że powinno się oceniać film a nie napisy końcowe ale widać byłem w błędzie :)

ocenił(a) film na 4
gosiaszczytno

Z braku laku wynalazlem ten film i oberzalem na sen, jesli podejsc do tego jako horror dla mlodszej wiekowo widowni to calkiem fajny i przeslanie mozna znalezc, ale coz dla mnie 4/10 bo poprostu troszke ten film nie w moich gustach;) aczkolwiek nie najgorszy, ta pisoenka na koniec, hmm debilna i niepotrzebna ale nijak powinna sie miec do oceny.
A Ty edgeFW, ile masz lat? 4-7? zeby wszystkie filmy oceniac na 10/10? :| lol, a pozniej sie dziwic ze fajne filmy maja slaba ocene, a jakies gnioty lub filmy klasy "B" przoduja w statach;|.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones