PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728399}

Księgowy

The Accountant
7,2 86 729
ocen
7,2 10 1 86729
5,4 9
ocen krytyków
Księgowy
powrót do forum filmu Księgowy

w tym filmie. Chyba każda inna aktorka wypadła by lepiej. Jak dla mnie masakra. Sam film nędzny i szału nie robi. Obejrzeć i zapomnieć.

Faktycznie laska się nie popisała ale reszta twojej wypowiedzi to BREDNIE!

użytkownik usunięty
lupus198116

Bo ja wiem czy brednie. Znam wiele osób, które podzielają moją opinię. Znajdą się i tacy, którzy są nastawieni na plus do Księgowego po obejrzeniu filmu. Ale to tylko opinia, moja opinia i odczucia dotyczące tego filmu, który arcydziełem raczej na pewno nie jest. Dlatego więcej luzu.

OK.Ale ocena 3 to GRUBA PRZESADA!Film jest wielowarstwowy.Nie chodzi tylko o to co widać na pierwszy rzut oka bo to faktycznie było by banalne!Chodzi o to czego nie widać i to czyni ten film wyjątkowym widać nie jesteś wnikliwym kinomanem ale to nie jest zarzut może po prostu oglądasz totalnie dla rozrywki nie wnikając zbytnio w
film.Czasami filmy w których pozornie nic się nie dzieje ,lub jest mało dialogów są ARCYDZIEŁAMI jak np. The Homesman lub nowy Hell or High Water wyjątkowe kino ale tobie się nie spodoba jesteś po prostu innym rodzajem widza!

lupus198116

Ej no byłem spokojny ale ''Inferno '' Dałes-as ocene 6 a księgowy 3 jaja sobie robisz?Masz rozdwojenie jaźni ???

użytkownik usunięty
lupus198116

Tak, jesteś znakomitym diagnostykiem, mam rozdwojenie jaźni. Uszczęśliwiłem ciebie ?

Jak dla mnie ona jest świetna, i jest naprawdę utalentowaną dziewczyną. Ponadto, ma dar do takich komediowych postaci; plus jeszcze jej niebanalna uroda i ten przepiękny uśmiech, czyni z niej wyjątkową osobę. Jest moim zdaniem taką aktorką, która to raz na jakiś czas pojawia się w kinie, odznaczając się nie tyle świetnym aktorstwem, co ciekawą jeszcze, przyciągającą wzrok prezencją, urodą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
HRA

nołlajfy ... zaczynam nienawidzić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones