PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728399}

Księgowy

The Accountant
7,2 86 700
ocen
7,2 10 1 86700
5,4 9
ocen krytyków
Księgowy
powrót do forum filmu Księgowy

Ben Affleck

ocenił(a) film na 8

Lubie Affleck-a jako aktora ale mam wrażenie że jego naprawdę dobra gra w tym filmie wynika z tego że on zawsze tak gra (może się mylę). Ale o ile dobrze kojarzę to właśnie tak przypominam sobie go z innych ról. No i ta rola została stworzona idealnie pod jego grę.

ocenił(a) film na 7
tiktak10

Bo on inaczej nie umie grać. Podobnie zagrał w "Zaginionej dziewczynie" a jego kreacja Batmana jest praktycznie identyczna. Podobnie zagrał również w "Mieście złodziej". Zgadzam się z tym, że rola jest ewidentnie pisana pod niego i to nawet dobrze :P

ocenił(a) film na 7
Kuba_Marciniak

Zgadzam się, jest dość drewniany. Ale w "Zaginionej dziewczynie" zagrał bardzo dobrze - tego nie można mu ująć.

ocenił(a) film na 7
oskar_wedzel

No fakt, ale mi jego styl gry nie przeszkadza, pasuje do wybieranych postaci.

ocenił(a) film na 7
tiktak10

Ja go nie lubię ;)
Ale jednocześnie przyznaję, że w tym filmie wpasował się wyjątkowo dobrze.
Właśnie wróciłem z kina i wrażenia całkiem pozytywne :)

ocenił(a) film na 5
tiktak10

Rola - dodajmy - idealnie pod jego drewnianą twarz, więc wyszła...drewniana rola.

ocenił(a) film na 6
tiktak10

Dla mnie wszystko jest zawsze fajnie, dokąd Affleck nie musi grać scen romantycznych. W tym jest tak nieprzekonujący, że aż przykro patrzeć.

ocenił(a) film na 6
tiktak10

Witam :) Film mi się podobał. Ben Affleck uważa że jest dobrym aktorem, szczególnie podobał mi się w filmach "Zaginiona dziewczyna" , " W firmie" , "Miasto złodziei" czy w starszych filmach "Zmiana pasa" , "Uwikłany". Mam tylko jedno ALE względem tego filmu i jego roli.... mimika twarzy w roli człowieka który jest chory na autyzm. Miałem cały czas wrażenie że zaraz sie zacznie śmiać.... to wszystko :) ale ogólnie można polecić ten film.

ocenił(a) film na 8
tiktak10

Ben Affleck i dobra gra aktorska to oksymoron. Ben jest takim Grzegorzem Rasiakiem Hollywood.

ocenił(a) film na 8
tiktak10

Po nakreceniu batmana myślał "a ... ponap.***bym jeszcze kogoś"...

ocenił(a) film na 8
tiktak10

Bingo

ocenił(a) film na 2
tiktak10

o kurde to był Ben Affleck? cały film jechał na 1 minie, byłem pewien że to Steven Seagal.

ocenił(a) film na 8
tiktak10

Idealna rola dla Afflecka, jedna mina cały film i od razu ogląda się go przyjemnie. Trzeba przyznać, że Ben Affleck jest znacznie lepszym reżyserem niż aktorem.
PS. Nicholas Cage powinien grać tylko takie role.

ocenił(a) film na 4
tiktak10

On po prostu nie umie grać. W tym filmie był sobą, kamienna twarz, drewniane dialogi - do autystyka pasuje... Ktoś wreszcie napisał odpowiednią dla niego rolę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones