PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728399}

Księgowy

The Accountant
7,2 86 702
oceny
7,2 10 1 86702
5,4 9
ocen krytyków
Księgowy
powrót do forum filmu Księgowy

Nieźle zagrany i chyba tyle. Scenariusz taki sobie, muzyki nie pamiętam, zdjęcia przeciętne.

Sama historia niespecjalnie przypadła mi do gustu, niepotrzebnie zagmatwali film i przeładowali go zupełnie zbędnymi wątkami. Po co ten cały wątek z panią analityk i prokuraturą?

To tylko moja opinia i oczywiście szanuję opinie innych, ale naprawdę nie widzę powodu żeby opisać ten film jako GENIALNY i ocenić 9/10.

Można obejrzeć i tyle, rewelacji proponuję się nie spodziewać.

btw Affleck chociaż w Batmanie mi się podoba to tutaj ze swoją pucułowatą buźką i spojrzeniem autystycznego dzieciaczka (którego gra) robi słabe wrażenie. Postać Anny Kendrick za to po prostu drażni...

sol82

Nie zgadzam się z tobą, że zdjęcia były przeciętne.Zdjęcia były tragiczne.Jak bym zapłacił za oglądanie tego "dzieła" to po powrocie do domu odkręcił bym sobie gaz.:)

ocenił(a) film na 4
tr9453

nie mam zamiaru się kłócić :D

ocenił(a) film na 9
sol82

Odpisuję tylko w ramach ciekawostki. Wszystkie cechy wymienione przez przedmówcę jako wady, mnie jawią się jako ogromne zalety: przeładowanie rzekomo zbędnymi wątkami - w tym filmie nie było ani jednej zbędnej klatki na taśmie, gra Anny Kendrick oraz Bena - nie mogłem oderwać od nich oczu.
Także tak to bywa.

ocenił(a) film na 4
Filmozjad_pospolity

wiesz kwestia gustu ;)

ocenił(a) film na 8
sol82

Ścieżka muzyczna naprawdę niezła, akcja się kręci, wątki trzymają się kupy. Kino z morałem to u Almadovara. Tu jest film akcji, tłuką, strzelają, tło nie byle jakie. A potknięcia można wybaczyć. Na przykład brak mielonki na gębie po przyjęciu serii ciosów od braciszka, czy brak reakcji na ranę postrzałową. Głębię przeżywam książki czytając, filmy oglądam dla rozrywki, w tej roli ten film świetnie się sprawdził.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones