PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728399}

Księgowy

The Accountant
7,2 86 753
oceny
7,2 10 1 86753
5,5 10
ocen krytyków
Księgowy
powrót do forum filmu Księgowy

Muzyka

ocenił(a) film na 5

Czy tylko mi wydaję się, że muzyka w "Księgowym" to zrzynka Johanna Johanssona z "Labiryntu"? W wielu momentach motywy były w zasadzie identyczne.

kaculeq

Nie wiem co ma piernik do wiatraka, ale z tą oceną trochę kolego ośmieszyłeś się i tyle. Być może za dużo filmów na podstawie komiksów oglądasz?...:O

ocenił(a) film na 2
HeadHoper4Warsaw

Jak dla mnie to Ty się ośmieszasz dając mu 10 ;)

Zaxxon_Crais

A dla mnie Ty i Twoje ocenione na taką ocenę wydmuszki w Twoim profilowym i ocena Twoja, cztery, poważnie?...:O

Zaxxon_Crais

P.S. "Plazma", ha, ha, ha, toś się popisał dzieciaku...:P

ocenił(a) film na 5
HeadHoper4Warsaw

Typowa odpowiedź na poziomie polskiego gimnazjum XD Fakt, że umieściłem tą produkcję w połowie skali nie wiąże się z muzyką, a z całym filmem, który nie rzucił mną o ziemię. Takie są moje osobiste odczucia i mam do tego pełne prawo.
Dałem mu 5, a ty 10 więc widzę, że masz poważny ból dupska, bo ktoś inny dał niższą ocenę twojemu ukochanemu filmowi ;/

kaculeq

Ja mam ponad 35 lat, gimnazjum to nie moja era, za to Twoja, to chyba filmy dla małych dzieci puszczane na DVD, zgadałem?...:P

ocenił(a) film na 5
HeadHoper4Warsaw

Skoro masz 35 lat to jeszcze gorzej świadczy o tobie... Jeśli chodziłbyś jeszcze do szkoły to wszystko mógłbym zrozumieć, ale jak 35 letni mężczyzna (zakładam, że tak jest) nie potrafi uszanować czyichś poglądów na temat danego filmu i stawia tak absurdalne i głupie argumenty, to jest po prostu źle.
Pozdrawiam

kaculeq

Nie, będę kłócić się z kimś kto gra jeszcze w gry komputerowe i kocha filmy na podstawie komiksów, no bez jaj?...:O

ocenił(a) film na 5
HeadHoper4Warsaw

Z każdą kolejną wypowiedzią się pogrążasz ;)
Nie znasz mnie, więc proszę... nie oceniaj! Owszem lubię oglądać kino komiksowe, ale czy to źle o mnie świadczy? Poza tym polecam prześledzić filmy, które oceniam to może zmądrzejesz ;)

kaculeq

Ja wychowałem się na komiksach Rosińskiego i Van Hamme, na klasykach polskiego komiksu, choć i te DC Comis i Marvel Comics, nie są mi obce. Co nie zmienia faktu, że o dobrych filmach nie masz pojęcia...:-(

HeadHoper4Warsaw

P.S. czegoś takiego jak "kino komiksowe" nie ma kmiocie, jak już to filmy na podstawie komiksów, miernoto...:-)

ocenił(a) film na 5
HeadHoper4Warsaw

Naprawdę schodzimy tak nisko? xD Chętnie porozmawiałbym z tobą o kinie i arcydziełach takich jak np. "Księgowy", ale niestety widzę, że w twoim przypadku prowadzenie dyskusji na jakimkolwiek poziomie jest niemożliwe ;)
Nie pozdrawiam

kaculeq

Nie arcydzieło, ale dobre i solidnie kino sensacyjne w klimacie "Sicario", "To nie jest kraj dla starych ludzi" i "Aż do piekła", ale bardziej niezależne i niszowe kino, przy tych hollywoodzkich produkcjach, ale żeby to zrozumieć, trzeba mieć mózg zamiast siana...:-)

ocenił(a) film na 5
HeadHoper4Warsaw

Ciekawe jest to, że wszystkie te filmy, które wymieniłeś oglądałem :/ Nawet nie wiesz jakie mam pełne zdanie na temat "Księgowego", a od razu na mnie wyskakujesz. Ogarnij!

Aaa i takimi obraźliwymi komentarzami pokazujesz jak bardzo niedojrzały i głupi jesteś, mistrzu! Nawet nie wiesz jak bardzo bawią mnie te twoje obelgi!
Trzymaj tak dalej, bo póki co stanowisz ciekawe urozmaicenie mojego studenckiego życia XD

ocenił(a) film na 5
kaculeq

PS Szybko zmieniasz swoją ocenę filmu. Było 10 a teraz 8. Czekam na 7 albo 6 XD

kaculeq

Wszystko powstaje w jakimś celu, ja lubię prowokować i tyle w temacie ode mnie, studenciaku...:-(

kaculeq

Ocena pięć, czytaj średni, wiele mówi co na jego temat myślisz i sam się ogarnij chłopaku...:-)

ocenił(a) film na 5
HeadHoper4Warsaw

Prowokacja, w której pokazałeś, że jesteś prostakiem. Niezły wygryw xD
Z mojej strony to tyle! Kończę, bo mam ważniejsze rzeczy do roboty, niż kłótnia z dużym dzieckiem na filmwebowym forum.

kaculeq

Duże dziecko, być może, ale nie ćwierć inteligent bez pojęcia o dobrym filmie, pozdrawiam...:-(

kaculeq

Filmu nie widziałem, ale to całkiem możliwe. Tylko, że to się nie nazywa "zrzynką".
Polecam te filmiki i ogólnie kanał:
https://www.youtube.com/watch?v=7vfqkvwW2fs
https://www.youtube.com/watch?v=IEfQ_9DIItI
Może to coś wyjaśni

ocenił(a) film na 5
mistrzo

Tak to tylko nazwałem. Prawdopodobnie kompozytor inspirował się muzyką Johanna, ale trzeba też odróżnić inspirację od plagiatu, bo niektóre sekwencje były niemal identyczne ;)

Zresztą polecam obejrzeć i samemu ocenić ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones