PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728399}

Księgowy

The Accountant
7,2 86 729
ocen
7,2 10 1 86729
5,4 9
ocen krytyków
Księgowy
powrót do forum filmu Księgowy

Oświećcie mnie

ocenił(a) film na 8

Po jakiego grzyba Lamar zlecił Wolffowi audyt swojej firmy, skoro on sam stał za całym procederem?

heavy_2

Też tego nie zrozumiałam. W dodatku raz mówili, że to ta babka go zatrudniła (chyba siostra Lamara), a później że on sam. Rzekomo liczył, że "załata dziury", cokolwiek to znaczy, ale nie wiem, dlaczego tak sądził. Nie zauważyłam, aby mu to w jakiś sposób zasugerował.

heavy_2

Chociaż po zastanowieniu... Lamar kazał księgowemu przerwać dochodzenie, tłumacząc, że doprowadziło ono do samobójstwa jego wspólnika i przyjaciela, a on czuje się za to odpowiedzialny.. W każdym razie miało to wyglądać, że sprawa jest już wyjaśniona, że to ten wspólnik był zamieszany w podprowadzanie kasy i dlatego on już nie chce dalej drążyć. Chciał w ten sposób wzbudzić wyrzuty sumienia u młodej księgowej i zamknąć jej buzię. Nie wiedział jednak, że ma do czynienia z takim "geniuszem" matematycznym i dlatego nie sądził, że w 1 dzień wszystko odkryje. Nie wiedział także, że ma do czynienia z autystykiem, który zawsze musi wszystko dokończyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones