PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728399}

Księgowy

The Accountant
7,2 86 729
ocen
7,2 10 1 86729
5,4 9
ocen krytyków
Księgowy
powrót do forum filmu Księgowy

Rita nie wiedziała o planie Lamara i dlatego kazał ją zabić?
Lamar współpracował z Edem? Jeśli tak, to po co kazał zabić Eda? Nie ufał mu nagle?
Pozdr.

ocenił(a) film na 7
MarcelKowal

Ja osobiście praktycznie nie przejmowałem się sama intrygą, to nie ona była najważniejsza i najciekawsza, ale w sumie też jestem ciekaw tej logiki :P

ocenił(a) film na 8
MarcelKowal

Sądzę, że Rita zginęła dlatego, że sprowadziła Christiana do firmy i gdy wyszło co wyszło to mogła nabruździć. Ed zginął, żeby był jakiś kozioł ofiarny tego.

ocenił(a) film na 9
Chmmi_Kukot

Znaczy Rita nie sprowadziła Christiana do firmy. Zrobił to sam Lamar, mówi na końcu filmu że żałuje że go zatrudnił. Jego intryga polegała na tym że Christian miał znaleść wyciek, a potem znaleść że pieniądze z powrotem wpłynęły, udokumentować to i zostawić w spokoju. Z tego co rozumiem to miało być zabezpieczenie przed tym jakby Państwo się do tego dobrało. Wtedy Lamar miał już dla nich gotową odpowiedź i Państwo nie musił by się dalej w to zaglębać. Pech chciał że księgowy to batman.
A czemu Rita zginęła? Nikt tego nie wie :P

nnikodemm45

Zatrudnienie to nie to samo co sprowadzenie.

ocenił(a) film na 4
MarcelKowal

A po co w ogóle zabił Lamara, bądź co bądź mógł tamtej odpuścić a sam by dalej tworzył protezy dla weteranów etc ?!
Ten film jest bardzo pokręcony bez ładu i składu moim zdaniem :D a Eda zabił chyba tylko po to żeby móc zwolnić Wolfa z pracy. chociaż watpię że przy takim przekręcie tylko ci dwaj o nim wiedzieli

ocenił(a) film na 10
MarcelKowal

śmierć Eda miała być samobójstwem - przecież "przedawkował" insulinę i miało to wyglądać na samobójstwo popełnione w efekcie tych wyrzutów sumienia za pieniądze, które niby ukradł. Dodatkowo jako to, że byli przyjaciółmi bliskimi - w jakiś sposób eliminowało Lamara z podejrzanych
A Rita był chyba jedyną osobą w firmie, która mogła odkryć co się stało z pieniędzmi tak naprawdę i dlatego musiała zginąć

barney23

no ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones