PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728399}

Księgowy

The Accountant
7,2 86 729
ocen
7,2 10 1 86729
5,4 9
ocen krytyków
Księgowy
powrót do forum filmu Księgowy

...w jaki sposób agentka FBI dotarła do głównego bohatera? Chodzi o ten wierszyk który mówił w trakcie zabijania mafiosów ? Jakoś tak to szybko poszło , że nie wiem gdzie wpadła na trop....

tom39

Rozpoznawaniem twarzy wyłapali że to ta sama osoba co przy napadzie, a z napadu było nagranie głosowe. Na nagraniu głosowym była wyliczanka mówiona bardzo stabilną intonacją, więc jakiś analityk uznał że to musi być osoba z zaburzeniem psychicznym. Jakim sposobem rozpoznał akurat autyzm/ aspargera to nie wiem. Na podstawie tego agentka uznała ze szuka osoby która by była z dość dużym przychodem rocznym i figurowała pod nazwiskiem jakiegoś matematyka. Dlaczego akurat matematyka to nie wiem - też wydaje się to jakimś wnioskiem bez uzasadnienia. Były pokazywane jakieś artykuły prasowe ale nie wyłapałam jak to miało się przełożyć na fakt że ten akurat osobnik wziął nazwisko matematyka... Zakładam ze jego prawdziwe nazwisko już mieli (skoro był w więzieniu) ale chodziło o znalezienie tego przybranego nazwiska i adresu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones