PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728399}

Księgowy

The Accountant
7,2 86 702
oceny
7,2 10 1 86702
5,4 9
ocen krytyków
Księgowy
powrót do forum filmu Księgowy

Intrygujący, nieoczywisty, rewelacyjny. Wzmaga apetyt.

ocenił(a) film na 6
angazetka

dobry zwiastun to klucz dla producentów :) często one są ważniejsze od filmu. ;p

ocenił(a) film na 8
Wujek_John

Byłem i uważam, że warto go zobaczyć. :) Film który nie tylko ma akcję ale też porusza ciekawe wątki jak np. moralność czy autyzm.

ocenił(a) film na 7
Marcellinio

Moralność i autyzm, dobre. Dodaj jeszcze że pokazuje fascynującą pracę księgowych.

Jednakże film sam w sobie dobry w swoim gatunku. Coś się dzieje i nie jest oczywisty. Duży szacun za niekonwencjonalnie poprowadzony "wątek miłosny". Do tego Anna Kendrick pasuje do swojej roli.
Warto się wybrać.

ocenił(a) film na 9
angazetka

Zwiastun to zazwyczaj jedno, film to drugie. Kto widział film pt. 2012, to wie o co chodzi. Zwiastun był super, film... no cóż... każdy ma swój gust :)
A co do Księgowego to dla mnie był świetny. Nawet lepszy niż oczekiwałem. Ze swojej strony mogę całkowicie polecić.

ocenił(a) film na 8
angazetka

Zwiastun na długo utkwił mi w pamięci i nie żałuję że wybrałam się na to do kina. Świetny film i trzymał cały czas w napięciu więc gorąco polecam! Jedyne do czego miałam zastrzeżenie to.. widownia.. Po raz kolejny miałam nieszczęście trafić na gaduły, które nie szanują reszty ludzi. Także pierwsze 15 min do dupy :/

ocenił(a) film na 8
angazetka

Dobrze się ogląda - wart polecenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones