PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601503}
6,4 2 155
ocen
6,4 10 1 2155
5,2 6
ocen krytyków
Księstwo
powrót do forum filmu Księstwo

Miazga!

ocenił(a) film na 8

Właśnie obejrzałem na dwójce. W zalewie rozmaitego chłamu i debilnych komedyjek, ten film to prawdziwa perła!

Jimmy

Dokładnie, ten film pokazuje, że w Polsce nadal można robić dobre filmy:)

ocenił(a) film na 8
Jimmy

Film pozbawiony praktycznie znanych twarzy, co mu wcale nie zaszkodziło a wręcz na tym zyskał. Historia wciągająca i ciekawie pokazana.

ocenił(a) film na 10
Jimmy

dokładnie to samo pomyślałem i tak samo się poczułem po seansie MIAZGA I POTĘGA, tylko czemu taka niska ocena...żal

esoxlucius

Nie wiem co tam było takiego miazgowatego każdy wie jak wyglądała polska wieś a ten film był przerysowany bo mimo że były po PRLowiskie piekła to tym ludziom często udało się wyjechać za granicę jak nie mieli perspektyw więc on nie musiał siedzieć w tej wsi. Teraz to już nawet Ukraińców muszą ściągać do prac u rolników bo nie ma kto robić.

Tak więc z tą potęgą pokazania kartofla to bym nie przesadzał, owszem film interesujący ale pokazujący ludzi tam jako bandę upośledzonych kretynów no takie miałem odczucie.

Jimmy

Zgadzam się, bardzo dobre polskie kino i bez tych tefałenowskich ryjów i innych serialowych plastików.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones