PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229424}

Ktoś całkiem obcy

Perfect Stranger
6,8 27 799
ocen
6,8 10 1 27799
4,8 5
ocen krytyków
Ktoś całkiem obcy
powrót do forum filmu Ktoś całkiem obcy

Film trzyma cały czas w napięciu a dodając do tego znakomite aktorstwo mamy mieszankę wręcz mistrzowską.Do końca nie wiemy kto tu jest winowajcą, zaś samo zakończenie również wszystko komplikuje.Naprawdę jest to produkcja, która daje do myślenia i jest warta obejrzenia.Niesamowita Halle a i Bruce też świetnie się zaprezentował :). Polecam!!

użytkownik usunięty
Mario4all

zgadzam się z kolegą.
film zaskakujący, nie spodziewałam sie takiego zakończenia!

mnie zakończenie tez zaskoczyło.ogolnie film mi sie podobał i dziwie sie czemu sporo ludzi krytykuje film, ze jest nudny i przewidiwalny.

użytkownik usunięty
nenyaaaa

nie oglądałeś, nie czytaj!
w sumie to ja nie wiem co w nim takiego przewidywalnego...
no może na koniec wiadome było że go zabije, ale że to ona?
kto by pomyślał...

Mario4all

zgadzam sie ;d

bruce <3 <sex> hehe ;)


świetny film.. a zakonczenie.. nie sadzilam ze to tak bedzie ;d zajebisteeee... ;d

ocenił(a) film na 9
karolinka_lwo

ja też sie zgadzam,film BARDZO mi się podobał!!

Mario4all

Cóż, mnie aż tak nie zaskoczył. Kolejny film z gatunku "cztery razy zmienmy winowajce, wykonajmy 20 zwrotów akcji i jest gutes". No niestety dla mnie nie jest i widzę w tym wtórność. A zakończenie- dla inteligentego widza nie jest szokujące i zaskakujące. Wręcz przeciwnie.

ocenił(a) film na 9
Mario4all

mi film również sie bardzo podobał. Trzyma w napięciu. Co prawda w polowie filmu troche zaczeli przynudzac, ale pozniej odrobili ten spadek napięcia. 9/10 bo to zadne arcydzieło, ale film zdecysowanie rewelacyjny.

ocenił(a) film na 5
Mario4all

zakonczenie zaskonczylo nawet tworcow xD w ciekawostkach jest info, ze nakrecili 3 rozne.

zaskakujace moglo byc to, ze ona okazala sie zabijca, ale fakt, ze zabije kolege byl oczywisty.
film jest nudny, pogmatwany i w ogole kicha. napchali wszystko co mogli i pozniej zastanawiali sie jak go zakonczyc. od razu widac, ze czesc watkow jest zupelnie zbedna biorac pod uwage to zakonczenie.
liczylem na cos lepszego

ocenił(a) film na 8
Mario4all

Mi też się podobał :) zakończenie rewelacja :) 8/10

ocenił(a) film na 5
maxian

ogladałem... ( na nieszczescie)

lekarstwo na tego typu głupie filmy które maja byc zaskakujące - "the usual suspects" ("podejrzani") - czyli typowy film o typowych podejrzanych......



PS
i jest to film z 1995 roku....

użytkownik usunięty
guru666xxx

według mnie film nie ma w sobie nic, co mogłoby zostać uznane za głupie. świetny film, a zaskoczenie chyba każdego zaskoczyło

ocenił(a) film na 7
maxian

Pytanko, a kim był ten gość w ostatnim ujęciu filmu??

Author

Hmmm... pamietasz drogi przedmowco scene gdy przyjaciolka Ro, też widziała jak ta razem z matką zakopują ojca? Może to znaczyć, że również był świadkiem morderstwa i widział, co się wydarzylo... A co sądzą na to inni?
PS. Ogólnie film mnie wciągnął i dałam mu dosyć wysoką notę!:)

ocenił(a) film na 9
Author

efekt niekonczacego sie lanczuszka... najpierw kolezanka Ro widziala jak Ro z matka zakopuja ojca i zostala zamordowana, potem Miles domyslil sie ze Ro zabila przyjaciolke i tez zostal usuniety a teraz ten koles zobaczyl jak Ro zabija Miles'a... czyzby znow morderstwo? to pytanie tworcy filmu pozostawiaja widzom... Film ogolnie swietny, polecam.

Mario4all

ze względu na obsadę, zapowiadał się bardzo dobrze...
dobrze się oglądało prawie do samego końca...
no właśnie, niestety mamy tu bardzo modny ostatnio zwrot akcji na końcu filmu, który tym razem nie pasuje do całości, jest przekombinowany i robi wrażenie dodanego na siłę.
twórcy filmu chcieli zaskoczyć widza, udało im się to włącznie z zaniżeniem poziomu filmu.

użytkownik usunięty
xylaz

może ja jestem jakaś prostacka, ale lubię takie "nagłe" zwroty akcji.... ;p

Mario4all

dobry film, niesamowite nieprzewidywalne zwroty akcji, szokujące wręcz, można się zagubić w końcówce :)

ocenił(a) film na 6
mikan_poczta

Film jest Majstersztykiem w swojej dziedzinie..Zakończenie świetne i dajace do myslenie ..co bedzie dalej...Gra aktorska świetna a Hally poraz kolejny udowadnia iz jest świetna aktorka w filmach tego typu

ocenił(a) film na 3
Mario4all

Moim zdaniem ten film nie jest aż taki świetny...Jak dla mnie strasznie się ciągnie. Po obsadzie spodziewałam się czegoś ciekawszego aczkolwiek zakończenie godne pochwały. Halle Berry nie popisała się fachem ale urodą i owszem :).

ocenił(a) film na 4
Mario4all

Autor chyba żartuje. Film jest drętwy jak nieboszczyk.
Nie wiem czemu dałem aż 4/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones