PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229424}

Ktoś całkiem obcy

Perfect Stranger
6,8 27 799
ocen
6,8 10 1 27799
4,8 5
ocen krytyków
Ktoś całkiem obcy
powrót do forum filmu Ktoś całkiem obcy

Prezentuje się zupełnie jak "Nagi instynkt", z tym wyjątkiem, że twórcy postanowili odwrócić sytuację i uczynić czarnym charakterem faceta.
Nawet niektóre zdjęcia wyglądają jaby żywcem wyjęte z "Nagiego instynktu 2", tyle, że zamiast Stone jest Willis :) Np ta fotka (jest na imdb.com) gdzie Bruce stoi sobie w wieżowcu, przy szybie, na tle miasta... A może się czepiam ;)
W każdym razie nie zapowiada się nadzwyczaj oryginalnie, ale zwiastun poprawny.

Albertino

PS - Oczywiście nie uważam, że ten film będzie aż tak fatalny jak "Nagi instynkt 2", ale nie sądzę też by wyszło z niego coś dobrego :| Po zwiastunie to wnioskuję, że schemat i sztampa.

ocenił(a) film na 3
Albertino

Wiesz, nigdy nic nie wiadomo, może akurat duet Halle Berry & Bruce Willis mile nas zaskoczy (grali już nawet razem w "Ostatnim skaucie").
Ja tymczasem, ogladając trailer filmu "Ktoś całkim obcy", nie miałem żadnych skojarzeń z "Nagim instynktem". Jestem ciekaw jak wypadnie Bruce, który nie wciela się (na szczęście!) po raz kolejny w rolę policjanta, a jego nowa rola aroganckiego i pełnego żądzy władzy szefa agencji reklamowej może być ciekawa.
Skojarzenie z "Nagim instynktem" przywodzi z kolei na myśl inny film Willisa, a mianowicie "Barwy nocy" (swoją drogą koszmarny).
Pzdr!

ocenił(a) film na 9
Bruce84

"A może się czepiam ;)"
Tak masz rację. Czepiasz się.....
Zaczekaj chociaż do premiery. Mam przeczucie że z kina wyjdę zadowolony i ja i Ty.

thomas_4

Też tak mysle ze z kina wyjdziemy zadowoleni :D

Albertino

widzialam juz w kinie 6 razy zwiastun tego filmu, za pierwszym razem mnie nie powalil na kolana a teraz to juz mnie zniechecil w ogole, i na pewno nie obejze perfekt strejndżera xD
poza tym, nie lubie halle barry

mikeko

Czy się czepiam to się jeszcze okaże, ale nie oszukujmy, się... Zbieżności z "Nagim instynktem" są duże. Fabułą pewnie zostanie poprowadzona w podobny sposób, a opis kategorii wiekowej wyznaczonej przez MPAA mówi już nazbyt wiele :)

ocenił(a) film na 3
Albertino

moim zdaniem to bedzie klimat i styl np. Malice z Nicole Kidman troche ze Slivera z Sharon Stone pewnie i oczywiscie Basic Instinct. No i zapewne Halle pokaze cos fanom Rated R zobowiazuje. Czyli nic specjalnego w sam raz do pozyczenia na DVD

ocenił(a) film na 9
GhostFace

Boże! Jak można po kilku zapowiedziach stwierdzić, jaki bedzie film? Dopiero co ukazał się jeden zwiastun, kilka zdjęć i garść informacji co do fabuły na podstawie, których moim zdaniem stwierdzenie jaki będzie, do czego podobny itp nie ma sensu. Poczekajcie jeszcze trochę. Swoją drogą to ja sam już zaczynam się niecierpliwić....

mikeko

osobiście ie znam nikogo kto by na HB złe słowo powiedział... ale żeby swierdzić czy się ją lubi????? toż to szok!

mr_zeus

Prawdopodobnie "Ktoś całkiem obcy" okaże się filmem słabym. Dlatego tak uważam, ponieważ film należy do (pod)gatunku "thriller erotyczny", a jest to specyficzny gatunek w którym bardzo rzadko coś wartego uwagi udaje się nakręcić.
No bo które thrillery erotyczne były tak naprawdę dobre? "Nagi instynkt", "Fatalne zauroczenie", "Żar ciała"... to chyba jedyne w pełni udane tytuły w tej kategorii.
Poza tym, nie nastraja zbyt optymistycznie udział Bruce'a Willisa, który ma już na swoim koncie bardzo słaby thriller erotyczny "Barwy nocy".

La_Pier

chcialbym zebys sie mylil bo zrobilem juz rezerwacje na piatkowy wieczor :)

WIDMO82

Nie mam nic przeciwko :) A niech tam moja prognoza się nie sprawdzi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones