PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229424}

Ktoś całkiem obcy

Perfect Stranger
6,8 27 800
ocen
6,8 10 1 27800
4,8 5
ocen krytyków
Ktoś całkiem obcy
powrót do forum filmu Ktoś całkiem obcy

zasluzona 10

ocenił(a) film na 10

film naprawde dobry z zaskakujaca koncowka. ach ta Holy Barry

ocenił(a) film na 6
cygansaki

chyba Halle Berry bo swieta to ona na pewno nie jest ;) a koncowka git!

ocenił(a) film na 8
cygansaki

Faktycznie zaskakujące zakończenie:) Ale przez chwilę, jak ona znalazła te nagrania i zdjęcia to myślałem, że tą dziewczynę zabił ten jej przyjaciel. Niezły film wciągający dam 8. pozdrawiam xD

ocenił(a) film na 6
grzechu16

SPOILER


Film z zaskakującym zakończeniem i tyle! A co do zaskakującego zakończenia to reżyser nie dał po drodze żadnych wskazówek dotyczących winnego tylko 3 może 4 błędne tropy. Kilka scen z przeszłości z ojcem i jej przyjaciółką na czele?? I to że zabiła ją tylko za to że w przeszłości coś widziała?? Również po obejrzeniu tego filmu zrobiłem o.O ale nie dziwię się opiniom krytyków filmowych...
Co do Halle to dała radę z nisko postawioną rolą jaką miała odegrać. Taka "Gothick'a" ale nie w tym rzecz... Bruce też za dużo nie pograł i (nie oglądając filmu) wiedziałem że to nie on bo nie widziałem go w takiej roli. Również podejrzewałem kolegę ale wtenczas ten film wydawałby się za prosty. Żona też mi nie pasowała z tymi źrenicami ale... No właśnie film pozostawia pewien niedosyt i zapewne nie sięgnę po niego w przypadku gdy nie będę miał co obejrzeć w przeciwieństwie np do "Szóstego Zmysłu" ;) Pozdrawiam daję 6/10 za to że trudno od tego filmu przez jakiś czas oderwać wzrok i za końcówkę... Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
hanzu

Jeżeli chodzi o "takiego" Bruce'a to na pewno "Jackal the", a ja od początku film podejrzewałem przyjaciela, jego dziwne zachowanie na to wskazywało, a jego mieszkanie to potwierdziło. Dobry film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones