PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94}

Kula

Sphere
6,7 37 097
ocen
6,7 10 1 37097
6,0 5
ocen krytyków
Kula
powrót do forum filmu Kula

"Kula" to film naprawdę dobry. Nie obchodzi mnie czy jeździli po nim krytycy. Po prostu spodobał mi się. Na pierwszy plus idzie obsada aktorska - wszyscy zagrali świetnie: Hoffman, Stone, Jackson, Coyote, Schreiber i Latifah. Mimo, że "Sphere" to obraz długi, to nie nudziłem się - na dodatek film oglądałem od pierwszej w nocy(a zwykle jestem już zmeczony), jednak nie zasnęłem. Wciągnął mnie. Kolejną zaletą jest atmosfera. W niektórych momentach naprawdę czuć grozę, a czasem też dreszczyk emocji. Poza tym ciekawe rozwiązanie z tym materializowaniem. Nie czytałem książki Crichtona, ale facet ma naprawdę dobre pomysły. Jak ekranizacje są ciekawe, to aż strach mówić jak świetne są książki. W "Sphere" do wszystkiego dopisuje się muzyka i niezłe efekty specjalne. Wszystkie czynniki wpływają na to, że film ogląda się wyśmienicie - porządny horror/thriller/sci-fi! Oglądać:)!

ocenił(a) film na 8
martinesek1

Czytnij sobie książki Crichtona, jak mówisz są jeszcze lepsze od filmów.

ocenił(a) film na 8
FEAsaurus_Rex

Popieram!!! Wczoraj puścili ten film na Ale Kino. Obejrzałem, mimo że trwał do 1.00 w nocy a byłem zmęczony po pracy. Film naprawdę świetny, ma swój klimat tajemniczości i grozy, a klimat w takim filmie to podstawa. Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones