PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94}

Kula

Sphere
6,7 37 096
ocen
6,7 10 1 37096
6,0 5
ocen krytyków
Kula
powrót do forum filmu Kula

Bałam się! xD

ocenił(a) film na 10

Haha oglądałam ten film sama, były momenty że po prostu się bałam! xD Nie jestem już małą dziewczynką więc i mnie to dziwi... Hmm może potrzebuje męskiego oparcia ;)
Film ogólnie nie głupi... Chociaż trochę szkoda... Kto oglądał ten wiec czego...

ocenił(a) film na 8
MaczuPikczuxD

Heh, film generalnie nie jest straszny....., a tak swoją drogą to kawał porządnego kina. Zaciekawił mnie dogłębnie i te "ponad" 134 minuty zleciały mi bardzo szybko. Ciekawe jak problematykę kuli rozwiązano w książce, jutro idę zakupić;)

ocenił(a) film na 8
MaczuPikczuxD

No nie dziwię się. Film ma dość "gęsty" klimat ;) Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
heavy91

Noo... te trupy... w worach... miałam wrażenie, że skoro je tak często pokazują to że one ożyją xD Na szczęście nie stało się :P
Ale ogólnie parę rzeczy było "blee" :P
Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 6
MaczuPikczuxD

To w takim razie nie oglądaj horrorów bo nabawisz się zawału serca;) Dla mnie to nie było nawet o ciupinke straszne. Momentami śmieszne, mimo to film mi się podobał.

ocenił(a) film na 10
mina82

Widziałam już wiele horrorów :) Ale nigdy nie oglądam ich sama i bez poduszki przed oczyma :P

ocenił(a) film na 6
MaczuPikczuxD

hehehe
ja zamiast poduszki biorę chłopaka;)

ocenił(a) film na 10
mina82

hah masz ten komfort wyboru :P

ocenił(a) film na 6
MaczuPikczuxD

Wrzuć foto, może się ktoś skusi. ;)

ocenił(a) film na 10
Artanis

Hah nie wrzuciłam :P Ale ktoś się skusił ;) Pozdrawiam :))

ocenił(a) film na 6
MaczuPikczuxD

A to gratuluję. :) Miłego wspólnego oglądania horrorów. :)

ocenił(a) film na 10
Artanis

Dzięki :) haha musze sobie zmienic avatar xD :P

ocenił(a) film na 6
MaczuPikczuxD

Coś ciekawego w planach (do oglądania)? ;)

ocenił(a) film na 10
Artanis

"Dom snów " :P a może coś polecisz?

ocenił(a) film na 7
MaczuPikczuxD

Pamiętam, że jak byłem mały to po oglądnięciu tego filmu się bałem. To nie było wtedy fajne uczucie :) Trzeba będzie niedługo sprawdzić, czego ja się tam bałem, bo ja meduzy, kulę, jakiś komputer i łysego murzyna z tego filmu tylko pamiętam :D

ocenił(a) film na 9
MaczuPikczuxD

Ja jestem facetem, ale jak to dawno temu oglądałem jak miałem 13 lat to byłem niemalże posrany w gacie ze strachu! Nie wiem czemu ale te wszystkie kosmiczne filmy wydawały mi się zawsze bardziej przerażające od horrorów. Z horrorów z reguły się śmieję, zwłaszcza jak widzę gumiaste stwory i keczupową krew jak w Martwicy Mózgu :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones