PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207875}

Kult

The Wicker Man
5,0 26 775
ocen
5,0 10 1 26775
2,0 4
oceny krytyków
Kult
powrót do forum filmu Kult

Film bardzo mi się podobał i co ważniejsze nie nudził mnie ani trochę i do tego miał bardzo fajny klimat świetny pomysł z tą wyspą ci wszyscy ludzie Nicolas Cage jak zwykle świetny reszta obsady też idealnie dobrana do swoich ról film to dla mnie raczej Thriller niż Horror bo akcja cały czas trzyma w napięciu i nie wiadomo jak się skończy zakończenie mnie zaskoczyło muszę przyznać generalnie wszystko na plus naprawdę nie rozumiem tych wszystkich negatywnych opinii bo są o wiele gorsze filmy od tego a ten jest naprawdę bardzo fajny polecam go tym którzy lubią Nicolasa Cage i co lubią takie klimaty.

ocenił(a) film na 3
numer6

No i z tą opinią się zgadzam. Oglądając przypomniałam sobie "Silent Hill"(zgubiona dziewczynka, którą główny bohaterka widzi w różnych miejscach, ale otoczenie i ludzie ją zwodzą) ..Jednak "Kult" mimo wszystko nie jest lepszy, bo zakończenie niezbyt mi się podobało. Poza tym wolę zamgloną scenerię. Jednakże wyspa sama w sobie była piękna.

ocenił(a) film na 2
numer6

A co sądzisz o oryginalnym filmie z 1973? Bo w porównaniu z nim, remake z 2006 jest beznadziejny.

ocenił(a) film na 2
Trojden

Film zły bardzo zły, najbardziej mnie rozśmieszyła scena jak walnął tą kobietę prosto w twarz ratując dziewczynkę. No i oczywiście epicka przerysowana scena z pszczołami która stała się tematem dużej ilości internetowych memów. Główny bohater jak na detektywa zadziwiająco mało rozumie i powoli składa fakty.
Pomimo że ma uczulenie na pszczoły i aby żadna go nie ukąsiła zabija odważnie kubkiem jedną z nich, (można by powiedzieć przezorny zawsze ubezpieczony). Lecz jakiś czas później na luzie przebiega przez pasiekę. Skoro chcieli go złożyć w ofierze, to po co były te wszystkie oszustwa ? nie łatwiej byłoby go od razu po przyjeździe ukatrupić ? Film kompletnie oderwany od rzeczywistości, przerysowany i po prostu bezdennie głupi, czytałem wyżej jakieś porównania z Silent Hillem. Ten film przynajmniej był horrorem i go nie udawał nie mówiąc już o bardzo dobrym klimacie i napięciu co jest podstawą w takim gatunku. Tutaj otrzymaliśmy raczej jakąś parodię.

Trojden

Stara wersja zdecydowanie lepsza.

ocenił(a) film na 6
numer6

ja bym powiedziała nawet że są dwa zakończenia, jedno to dramatyczne, wiadomo o co chodzi, drugie to w barze kiedy te dwie z wyspy "biorą się" za tamtych facetów, można domyślać się jaki będzie ich los

numer6

... to sarkazm, tak? powiedz że tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones