PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207875}

Kult

The Wicker Man
5,0 26 804
oceny
5,0 10 1 26804
2,0 5
ocen krytyków
Kult
powrót do forum filmu Kult

Bardzo dobry...

ocenił(a) film na 6

...jak na komedię :D dawno się tak nie uśmiałam na filmie... To chyba najlepsza rola Cage'a - świetne odegranie damskiego boksera! Brawa dla pana Nicolasa :)

ocenił(a) film na 5
Meloren

No, prał po pyskach równo. Najlepszy był ten "punch bear" jak to ktoś określił.

Tortuga033

"Bo gumisie skaczą tam i siam" BACH!
Nie potrafię ocenić tego filmu, jest tak zły, że aż genialny! Dawno się tak nie śmiałam.

Meloren

Dobry film, szkoda tylko że na Pulsie zabrakło świetnej sceny z torturowaniem Cage'a pszczołami (gdyby ktoś nie widział: https://www.youtube.com/watch?v=-1GadTfGFvU ). No i +1 dla oceny za Święty Graal scen z niedźwiedziami no i za Nicolasa Cage'a.

ocenił(a) film na 5
Meloren

Przyznam, że to jeden z tych filmów, które są tak złe, że aż śmieszne (to ten poziom zabawy co "The room", ostatnia część zmierzchu czy Birdemic). Jeżeli macie luźne podejście do tego typu tytułów to na "Kulcie" będziecie się świetnie bawić! Flashbacki rozjeżdżanej przez tira dziewczynki, Cage naparzający się z kobietą czy też walący misia, "How I'd get burned?!" sprawiły, że płakałem ze śmiechu. Absolutnie durny film, który polecam.

ocenił(a) film na 5
Mortajmer66

miało być oczywiście jako miś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones