PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207875}

Kult

The Wicker Man
5,0 26 804
oceny
5,0 10 1 26804
2,0 5
ocen krytyków
Kult
powrót do forum filmu Kult
ocenił(a) film na 7
Roselyn_4

Ja oglądam :)

anex56

:)

ocenił(a) film na 6
Roselyn_4

Jak ja też :P

ocenił(a) film na 7
Royalowy

Mówcie co chcecie ale mnie się ten film podoba...

anex56

nie powala

ocenił(a) film na 7
Maxkeenan

Tragiczny też nie jest ...

ocenił(a) film na 6
Roselyn_4

Dobra Ocena... szczerzę film mi się podobał ale ending.... je***e su***ki!

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 6
Royalowy

No właśnie, czyli co? Ta laseczka jednak chciała dać nogi od tego szaleństwa??

Roselyn_4

ja pierolle co za schizowy film. Tylko na haju powinno sie ogladac takie ekhm filmy. Choc sam film to dno totalne i nie wiem jak moze sie podobac. Ale widac same bezgusta filmowe tutaj sa

ocenił(a) film na 7
Lelouch Lamperouge

Może troszkę tolerancji ?

ocenił(a) film na 6
Lelouch Lamperouge

Mam otwarte gusta i nie szufladkuję się z jakimiś fobiami odnośnie filmów... co czyni mnie przyswajalnym dla otoczenia ... co innego można powiedzieć o Tobie Leluś ;P

Lelouch Lamperouge

Nie oglądałem pierwszych 10min... niestety w pozostałej części filmu nie było słynnej sceny "NOT THE BEEEEEES"... hehe.
A film o tyle fajny, że zrobiony z kompletnym jajem, tak żeby widz co chwila zastanawiał się what the fak is going on... miłośnikom ekranowych dziwactw i Nicka Cage'a powinno się podobać.

ocenił(a) film na 7
_ParaDoks_

Czyli mnie XD

ocenił(a) film na 4
Lelouch Lamperouge

Podkreślam są gusta i gusciki. Cage raczej w kunszcie aktorskim nic się nie zmienił. Dobrze gra ale pasuje do niego inny gatunek filmowy. Ale wracając do filmu to była tragedia, czekalem na zwrot akcji ale się nie doczekałem. Dalem i tak wysoka 4, ale tylko za scenografię bo była fenomenalna.

Jimi89

pełna zgoda, zarówno w kwestii opinii jak i oceny

ocenił(a) film na 4
Jimi89

Tylko dzięki tej scenografii można dać troche wyższą ocene...
Tak przy okazji to ten film od razu skojarzył mi się z filmem "Shutter Island".

ocenił(a) film na 8
Roselyn_4

po filmie jestem jak w transie, podobało mi się nawet bardzo to za to napięcie które mnie trzymało i to wariactwo filmowe.

ocenił(a) film na 5
katmi333

Lubię Nicolasa, ale w tym filmie sama jego rola nie pomogła. To miał być horror .... ??? Oki, rozumiem. Komuś się coś pomyliło, ale nie będę tego komentować. Fabuła była ciekawa, ale co z tego, że ciekawa jak z minuty na minutę robiło się coraz nudniej.

ocenił(a) film na 8
Kacorek89

w telewizji film był podpisany jako thriller , osobiście też się z tym zgadzam , czyżby pomyłka w filmweb?

ocenił(a) film na 6
Roselyn_4

Mnie tam się film podobał, fabuła nieprzewidywalna i niecodzienne zakończenie

Topola242

mi też się podobało :) faktycznie był dziwny ale ten film po prostu taki miał być - to coś innego, bo ile można oglądać ciągle oklepane filmy

ocenił(a) film na 7
ewka9393

Masz święta rację !

ocenił(a) film na 6
anex56

Ten film był bez porównania lepszy od starej wersji. Nie rozumiem dlaczego ludzie wieszają na nim psy. Może ich podejście zmieniłoby się, gdyby zobaczyli oryginał?

ocenił(a) film na 7
klikk12

Nie ogladałam orginału ale ten film spodobał mi się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones