PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207875}

Kult

The Wicker Man
5,0 26 807
ocen
5,0 10 1 26807
2,0 5
ocen krytyków
Kult
powrót do forum filmu Kult

N.Cage stał się kundlem Hollywoodu :) Kiedyś był dobry , teraz to już czas przeszły. Oglądam ten film z braku lepszej perspektywy na ten wieczór ;P
Wesołych Świąt , oby filmy były lepsze :)

karolpolak25

Jak nie masz perspektyw na ten wieczór to polecam na TVN leci Gwiezdny pył. Bardzo dobra baśniowa opowieść, a tego gniota lepiej nie oglądać

ocenił(a) film na 7
loleksk89

Ja obejrzę tego gniota... Gwiezdny pył bardzo fajna baśń, polecam. Liczyłem ze ten kult jest z 1973. Firefox leci na tvn siedem, dobry film, godny uwagi.

ocenił(a) film na 1
Margat

faktycznie lepiej zobaczyc firefox'a niz ten kult. Od Nicolasa nie mozna za duzo wymagac, za młodu z grał ambitnie i z sukcesem, dzis jest tylko gwiazdą

ocenił(a) film na 7
schpaq

Ja nadal go cenię, niestety teraz mu się nie powodzi... . Świetny aktor lecz sięgnął nieba i zapomniał o tym co najważniejsze... . Większość jego filmu jest dobra, a nawet bardzo dobra, jak każdemu aktorowi przytrafi się jakiś gniot. Czekam na film który zaciekawi mnie jak "Pan Życia i Śmierci", a także Skarb Narodów. Myślę, że mógłbym zagrać w jakimś filmie psychologicznym, żeby zachowywał się np jak Castor Troy w filmie "Bez twarzy". Mógłbym też kontynuować rolę w "Uczeń czarnoksiężnika". Jak myślicie w jakim filmie, o czym, mógłby zagrać żeby znowu było o nim głośno.

ocenił(a) film na 2
Margat

Nikolas Cage dobrze grał ale dlaczego wziął tą role to licho wie... film totalne dno... naprawdę szkoda czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones