PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207875}

Kult

The Wicker Man
5,0 26 807
ocen
5,0 10 1 26807
2,0 5
ocen krytyków
Kult
powrót do forum filmu Kult

OMG!!!

ocenił(a) film na 1

Co to było w ogóle...?! Co za szajs...Niespójny, ciągle dzieje sie jakby co innego, jak dla mnie nie było żadnej fabuły. Poza tym - horror ? A w którym miejscu niby ?! Totalna porażka i nieporozumienie...Nie polecam nikomu do oglądania..

ocenił(a) film na 5
eve89_filmweb

szczerze potwierdzam

ocenił(a) film na 1
eve89_filmweb

Jak to, nie czułaś przerażenia kiedy uświadomiłaś sobie ile czasu straciłaś na ten gniot? Bo ja tak :)

ocenił(a) film na 1
el_jefe

Rzeczywiście, to mogło wpędzić w przerażenie, ale byłam tak zmęczona tym filmem, że nawet tego nie czułam, szczerze :)
Wykończył mnie ten film i straciłam szacunek dla Cage'a...:(

ocenił(a) film na 1
eve89_filmweb

A ja go podziwiam. Zagrał w czymś takimś i nie dość, że pewnie sporo zarobił to nadal jest zatrudniany. He dodged the bullet :)

ocenił(a) film na 4
el_jefe

Ja również go podziwiam, że podjął się zagrać w czymś takim, to chyba jedyny film z jego udziałem który mi się nie podobał a wręcz pod koniec zaczęłam się śmiać z kretyńskiego zakończenia...

ocenił(a) film na 4
Mara_22

Gdyby nie zagrał w czyms takim to ten film nawet nie ujrzałby światła dziennego

Mara_22

Naprawdę to jedyny film z Cage'am, który Ci się nie podobał ? Przecież ten aktor ostatnio notorycznie gra w szmirach.

ocenił(a) film na 4
arti2807

jedyny ktory rozbawił mnie do łez, ale zgadzam się ze ostatnio nie grywa w filmach oskarowych, ja uwielbiam jego stare filmy w ktorych dopiero stawal sie sławny

eve89_filmweb

straszny syf jest ten film

ocenił(a) film na 4
eve89_filmweb

Zgadzam się, dość banalny film z beznadziejnym zakończeniem..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones