PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106342}

Kumple

Buddy
7,3 10 372
oceny
7,3 10 1 10372
7,7 3
oceny krytyków
Kumple
powrót do forum filmu Kumple

ehhhś.....

ocenił(a) film na 8

Nie no załamałam się....
Oki zacznę od tego, że"Kumple" to zajefajny filmik, przy ktorym się świetnie odpoczywa i chyba nie da sie go nie kochać...
Aha i jestem jego wielką fanką:D
Taa i własnie o to chodzi, że przed swietami 2004 maxymalnie za nim szalałam i czułam ogromną potrzebę zdobycia tego filmu do uzytku codziennego... No i zaczelam wtedy poszukiwania ......szukałam i szukałam aż w końcu znalazlam!! (Właśnie czemu tak ciężko jest zdobyć nieamerykański film na naszym rynku??!!)
No i znalazłam wspaniałe DVD, byłam z niego taka dumna, pożyczałam wybranym.......
No i byłam z niego taaak baaardzo dumna aż do dzisiejszego dnia.
Idę sobie chodniczkiem jak kazdy normalny(tu można polenizowac)człowiek(tu też mozna polenizowac), oglądam wystawy, nio i moj wzrok pada na kiosk ......i na to co sie w nim znajduje....
I co widzę????!!!!
"Olivię"(takie przygłupiaste pismo dla bab) a w nim jako dodatek .... - "Kumple"!!
I co?? - powiecie. No jak to co??!! Ludzie mogą sie smiac z mego trudu wlozonego w poszukiwania i z tego jaka bylam dumna ze znalazlam....
I jeszcze jedno... Teraz, moze nawet w tej chwili oglada go sobie jakas baba, jako jeden z wielu filmow, bez zadnego przygotowania, bez zadnych przemyslen... I ma to za 10 złotych.......

ocenił(a) film na 9
odonata

Nie za 10 tylko za 6.90 :) Rozumiem w pełni Twoje rozgoryczenie, ale wyczuwam tutaj też troszkę egoizmu. Słuchaj dziewczynko, a czy Ty myślisz, że twórcy tego obrazu nakręcili go tylko dla Ciebie, że nie chcą dotrzeć do szerszego grona... Nie chcą, żeby pozytywnie bądź negatywnie oceniło go więcej ludzi?! Ale pozdrawiam ciepło bo czasem też tak mam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones