PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 55 935
ocen
7,2 10 1 55935
6,7 9
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

Witam serdecznie wszystkich fanów Po. Mam pytanko: Czy coś wiadomo odnośnie tego czy będzie 4 część czy to była zamknięta trylogia i koniec ? :) Z chęcią bym jeszcze obejrzał następne części KFP

Kolejorz168

Raczej spin-offy

ocenił(a) film na 7
Kolejorz168

Planowane jest 6 części.

ocenił(a) film na 9
Opowiesc

Według mnie nie ma szans na pozostałem 3 części :P

Kolejorz168

Wyniki w Box Offisie chyba nie są tak zadowalające, więc nie wiadomo.

ocenił(a) film na 9
Blaxi

Bo co ? Bo Amerykaną nie chciało się ruszać dupy żeby pójść na film ? Kfp 3 ma już 222 miejsce na Box offisie i się już zmieniło bo na filmwebie nie zmienili film ma 402 miliony a co do Chin to od początku kfp 3 było adresowane do tego kraju...więc stwierdzam że co do tego masz niekompletne dane :P

ocenił(a) film na 9
Blaxi

A nie przepraszam 432 miliony 198 miejsce na Box Offisie :P :P

ocenił(a) film na 10
Martian12

Prawda, ale filmy mają aktualnie 2 miejsca zbytu w Ameryce gdzie studio zarabia najwięcej i Chiny gdzie najwięcej ludzi przychodzi do kin. osobiście ja chciałbym kontynuację ale może być ciężko szczególnie, że DreamWorks ciągle ma kłopoty finansowe. :(

ocenił(a) film na 10
Martian12

Prawda, ale filmy mają aktualnie 2 miejsca zbytu w Ameryce gdzie studio zarabia najwięcej i Chiny gdzie najwięcej ludzi przychodzi do kin. osobiście ja chciałbym kontynuację ale może być ciężko szczególnie, że DreamWorks ciągle ma kłopoty finansowe. :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones