PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 55 972
oceny
7,2 10 1 55972
6,7 9
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

...o wątku miłosnym? <3

Doskonale wiecie o kogo mi chodzi. xd

olam1999

Nie, nie wiem,ale się domyślam ;) I jeśli chodzi o pewien wątek miłosny,który mam na myśli, to zdecydowane tak :D

marina1318

Chodzi mi o Po i Tygrysicę. <3 Tobie pewnie tez. xd

olam1999

Taak :D Jestem tego,że będą razem,pewna na 99,9999999999999999999999% ;) Są razem taacy słodcy :3

marina1318

Potrafię godzinami oglądac jak Tygrysica tuli Po. <3 A tak szczerze powiedziawszy Po nie umie się tulic. xd A Tygrysica tak. No porównaj sobie jak Tygrysica tuli Po, a jak Po Tygrysice. xd

olam1999

Nom :D Totalnie słodkie x3 Albo jak go odpycha,gdy ta kula w niego leci... Czy gdy Po do Tygryski podpływa ,bierze ją za rękę.... Przyznam szczerze - popłakałam się przy tym :3

marina1318

A to było w filmie czy w jakimś odcinku?Bo ostatnio sie zajęłam Violettą i nie kojarzę

ocenił(a) film na 7
Crazy12

i wy filmie i w odcinku było tulenie

marina1318

A dlaczego akurat na "99,9999999999999999999999%". Ja tam jestem pewna na 100%. <3

olam1999

Ja tam wolę nie na 100 ,żeby się nie zawieść - z twórcami nigdy nic nie wiadomo ;)

marina1318

No. xd

marina1318

To po co wogóle ten wątek poruszali. A szczególnie w pierwszym odcinku KFP:LOA gdzi Dwa króliczki mówią do Tygrysicy: -A więc kochasz się w Po? To twój chłopak? (po polsku jest nażeczony, ale chłopak lepiej brzmi ^^) A Tygrysica odpowiada - Co?.... Nie.

olam1999

gdzie*

olam1999

No właśnie... A ona jakoś tak specjalnie szybko nie zaprzeczyła...

marina1318

No właśnie! A oglądałaś odcinek 4 KFP:LOA? To jest mój ulubiony odcinek bo jest cały o Po i Tygrysicy. ^^

olam1999

Widziałam :D Boski :D A ta rozmowa pod koniec...

marina1318

Przepraszam bardzo, ale ten wątek miłosny byłby moim zdaniem beznadziejny. :/ Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.

Merkura

Spoko, każdy ma swoje opinie :) Nawet rozumiem,czemu jesteś przeciw - różnica wieku,charakteru,gatunku,etc. - tak jak przy Skilene...

marina1318

Właściwie to nie chodzi o różnice wieku czy gatunku. Po prostu jakoś nie pasuje mi wątek miłosny do tego filmu. :P

Merkura

No wiesz co? :O Nie oglądam filmów w którym nie ma wątku miłosnego. -.-

Merkura

Czemu? W pierwszym filmie może i średnio pasuje, ale w sequelach czemu nie?

marina1318

Ciekawa jestem ile Tygrysica ma lat? o.o Jak Shifu spytał się Po - "Twoim zdaniem ile lat ma Tygrysica" to on na to - "A ja wiem. Z czterdzieści" to Shifu miał minę bardziej taką że to za mało czy za dużo? xd

olam1999

Jeśli miałabym zgadywać to myślę, że ona ma gdzieś tak z 25 lat. :P

Merkura

Ja jej daję więcej - ok. 35-37. Po ma z 30-35 ^_^

marina1318

Dla mnie po ma z 20 lat. ;P

Merkura

Nie. On ma z 30. Bo na angielskiej Wiki o KFP pisze że 30 lat temu Po żył w tej wiosce pand. Czyli ma gdzieś delikatnie ponad 30.

olam1999

Jej. Jacy oni są starzy. :P

Merkura

Aż tacy starzy to nie. :P

olam1999

Nom :D Ja wiek Ti tak szacuję - Shifu wziął ją z sierocińca,gdy miała tak na oko 5-6 lat. Szkolił ją 7-8 lat, a później 20 lat uderzała samotnie te drzewa, potem wróciła do Doliny Spokoju i 2 lata działała z Piątką, potem pół roku z Po, więc ma ok. 36 lat.

marina1318

No. Dobrze to policzylas. Szacun. xd

olam1999

OK, drobna zmiana po dokładnym obejrzeniu KFP1. Wiemy,że Tai siedział w pace 20 lat, więc zakładam,że zaraz po wsadzeniu go tam Shifu zaadopotował Ti, która miała wtedy jakoś 5-6 lat. Jeśli zaraz zaczęła męczyć te bidne drzewa żelazne, to teraz ma jakoś 25 - 20 lat.
Zmieniam też szacunki co do Po - kiedy miała miejsce ta masakra, miał ok. rok, więc teraz ma 29 - 33 lat.
Oczywiście to tylko szacunki, czekamy na KFP3 :3

Merkura

Weźcie pod uwagę że Tygryska przez 20 lat uderzała drzewa żelazne. To chyba jako dziecko ich nie waliła. -.-

olam1999

Czemu nie? Przecież trenowała od dziecka.

Merkura

A ty byś chciała uderzac drzewa żelazne jako małe dziecko? xd

olam1999

Każdy ma jakieś hobby. Niektórzy śpiewają, a inni walą w żelazne drzewa.

Merkura

Haha. Nom. :D

Merkura

Cóż... Why not? Więc może ma i dwadzieścia kilka lat....Może 30...

marina1318

Zopacz na Po a na Ti. Jesli Po ma delikatnie ponad 30 to myslisz ile ma Ti? Wiadomo ze jest starsza. To napewno. xd

olam1999

Na pewno jest starsza, ale nie wiem, o ile - może o dwa lata, może o osiem... Pewnie w trójce wyjaśnią ^_^

Merkura

Ja też

Merkura

I ja.

olam1999

Jesteś pewna że wyjaśnia? ._. Jakoś do tej pory prawie nic nie było o tym ile lat ma Ti lub Po. :<

olam1999

Sory. Nie tu wzięłam odpowiedz gdzie trzeba. xd

olam1999

Ciekawe jak ma na imię.

dawidking2

Ciebie też wnerwia, że imiona Potężnej Piątki pochodzą od ich nazwy gatunku? Bo mnie bardzo.

olam1999

Tak.Ale może to tylko przydomki.

dawidking2

No fajnie by było jakby w DreamWorks wpadli na pomysł nadania im normalnych imion. Jakoś Po jest Po, a nie Panda. xd

olam1999

Ale ciekawe jak mogła by mieć na imię.

dawidking2

Hmmm... No. xd I tak jakby im teraz nadali imiona to bym się nie mogła odzwyczaic od starych. xd

ocenił(a) film na 7
olam1999

wątpię ze nadadzą imina piątce zrobili to w którymś z odcinków Kung Fu Panda: Legenda O Niezwykłości chyba to był odcinek 5
ale myślę że wątek miłosny może się zdarzyć ale nie wiadomo może po i ti a może po i jakaś nowa postać
Kotórz wie twórców nikt nie zna :)
Tygrysicą przecież się podkochiwała w Shifu jak miała 12 lat zostało to powiedziane w znów w Kung Fu Panda: Legenda O Niezwykłości odcinku 17
info od mego syna :)

thenalo

Może też Ti się zakocha...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones