PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 55 972
oceny
7,2 10 1 55972
6,7 9
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

Fragment Soundtracka

ocenił(a) film na 9

https://www.youtube.com/watch?v=z9ebiorsTdo
Słuchajcie przez słuchawki, lepszy efekt
Genialne!!!

ocenił(a) film na 9
Magiel99

Ja nie mogę !! ja jestem w szkole a mi nie działa yt na komórce HELP !! chce już teraz słuchać to...

ocenił(a) film na 10
Martian12

Za 4 dni będzie cały soundtrack niby przedstawiony!

ocenił(a) film na 9
Germanyball

skąd to wiesz ? :P

ocenił(a) film na 10
Magiel99

Początek przypomina mi I'm so sorry od Imagine Dragons :3

ocenił(a) film na 9
Germanyball

najlepsze jest od 52 sekundy.
Rozwala na łopatki. A co będzie gdy całość będzie? nie moge się doczekać!!!

ocenił(a) film na 10
Magiel99

Cały soundtrack najlepszy. Coś czuję, że czeba robić miejsce na telefonie...

ocenił(a) film na 9
Germanyball

to jest na razie sam dźwięk a co dopiero będzie z obrazem. EPIC

ocenił(a) film na 10
Magiel99

Epic ×2!! Nie wytrzymam. Ja już chce film w internecie!

ocenił(a) film na 9
Germanyball

Ja nie oglądam w necie jak mam oglądać pierwszy raz to tylko w kinie. Ależ czekania będzie

ocenił(a) film na 10
Magiel99

No, dlatego na necie będę oglądać..

ocenił(a) film na 9
Germanyball

Ja bym mogła na necie ale później jakbym poszła do kina to już nie było by takiego epicyzmu i zaskoczenia i emocji

ocenił(a) film na 10
Magiel99

Właśnie. Tylko czy chce ci się czekać do kwietnia!! na polską premierę?

Germanyball

Ja chyba nie wytrzymam... Obym wytrzymał :D

Germanyball

Ja na pewno nie będę czekać, poza tym po trailerze, który przetłumaczyli, to cały film po polsku jest wątpliwy, ale w sumie to chcę usłyszeć Dodę i Grabowskiego, a tak uważam, że po angielsku jest lepiej oglądać. ;)

ocenił(a) film na 9
Milena8082

Teraz to chyba nie wiadomo czy Doda i Grabowski będą dubbingować bo usunęli chyba 5 aktorów z pl dubbingu na wikipedii, i owszem zgadzam się że w oryginale fajniej by się oglądało, ale ja bym chciała na początku wszystko zrozumieć (wiem można też z kontekstu wyczytać) i poza tym w kinie jest taki emocjonalny klimat :)

Magiel99

A napisy? Można zawsze zaczekać, aż ktoś takowe zrobi. Ja mam zamiar tłumaczyć film i Sylwia mówiła, że może zrobić napisy, może znajdziemy jeszcze kogoś do tłumaczenia, ale nawet jeśli nie, to i tak to przetłumaczę. A za kinami tak szczerze, to nie przepadam, jak pobiorę i wezmę przekieruję obraz na telewizor też będzie klimat. ;) I tak po premierze nie mamy szans na niespodzianki, bo wieści szybko się rozchodzą.

ocenił(a) film na 9
Milena8082

to wywalę kompa XD, ale tak w ogóle to postaram się nie wchodzić na różne strony żeby nic nie zobaczyć, cóż więcej czasu na naukę zostanie XD

ocenił(a) film na 9
Germanyball

wytrzymałam jakoś prawie 5 lat więc jeszcze 2 miechy mogę poczekać, a z resztą dla tego filmu myślę że warto

Magiel99

Pewnie tak, ale ja do osób cierpliwych nie należę i zobaczę go tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones