PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 55 823
oceny
7,2 10 1 55823
6,7 9
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

Grabowski dubbinguje Kaia, a Doda Mei Mei.
Co o tym myślicie?

ocenił(a) film na 9
PandaSylwia

SPORE zaskoczenie to powiem :D

Martian12

Przeczytałem DUDA.
...ja pierdzielę o.O

ocenił(a) film na 9
Martian12

TO dopiero było zaskoczenie

ocenił(a) film na 9
Wilkolak_Autograf

głos by się nie nadawał pod tą postać XD

PandaSylwia

Kal to kto?

LordVader345

Kai to główny przeciwnik Po. I dubbinguje go Andrzej Grabowski znany jako Ferdek Kiepski z serialu "Świat według Kiepskich"

Milena8082

To już mi pasuje :D

PandaSylwia

Moje zdanie już znasz. ;-) Powiem tylko, że fakt, to rzeczywiście spore zaskoczenie, ale teraz polska wersja będzie mieć naprawdę gwiazdorską obsadę, tak jak to jest w wersji angielskiej. I skoro Mei Mei dubbingują Rabel Wilson i Doda, to można się tylko domyślać, że Mei będzie śpiewać. A jeśli chodzi o Grabowskiego, to z pewnością doda Kai'owi sporą dozę charyzmy. I fajnie, że chociaż dubbing będzie dobrze zrobiony, bo znając tłumaczy, to przekombinują to i tyle, tak jak zrobili z trailerem.

ocenił(a) film na 9
Milena8082

Milena powiem tak Ferdka się tu nie spodziewałem XD ani Dody ale naprawdę to jest naprawdę zarazem ryzykowne jak i wspaniałe zagranie jeśli się uda Dubbing to utrzemy nosa Amerykanom XDD nie ale fajnie by było :)

Martian12

Masz rację i jestem pewna, że to się uda, XD nawet najgorsze tłumaczenie tego nie popsuje. :-)

Milena8082

Milenka - znów się spotykamy ;)

Milena8082

;;;) kosmooczko

ocenił(a) film na 9
Milena8082

Oni ten trailer robili na szybko...bo nie chcieli być ostatni w zrobieniu tłumaczenia widać nawet było że aktorzy się spieszyli....a i jeszcze coś jeśli się okaże że jakiś cholerny ciul oceni kfp 3 bo dubbing będzie słaby a wiedział że film jest Chińsko-Amerykański to sobie z nim pogadam ;D

Martian12

No, bo u nas dubbing będzie mocarny. ;-)

ocenił(a) film na 9
Milena8082

Czy to jest już potwierdzone, czy to tylko plotka?

Chomik10

Nie jestem pewna, ale tak jest napisane tutaj: https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Kung_Fu_Panda_3

ocenił(a) film na 9
Milena8082

dzięki

ocenił(a) film na 9
Milena8082

EEj coś mi się zdaję że ten Chiński trailer do KFP3 to jest oficjalny ale że wyszedł nie legalnie musieli pozmieniać kolejność trailerów :P

PandaSylwia

A jest jakieś źródło tej informacji nie będące Wikipedią (czyt. prawdziwe źródło)?

PandaSylwia

Kung Fu Panda zawsze miała dobry dubbing więc jestem spokojny,chociaż wolałbym by w polskiej wersji był lektor i był nim gracjan roztocki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PandaSylwia

Nie no doda??

PandaSylwia

Doda? No, na pewno będzie ciekawie, jeżeli to prawda. Dubbingowała kiedyś księżniczkę Abbę w "Asterix i wikingowie" i pamiętam, że wyszło jej to naprawdę świetnie.

albatron

Zwłaszcza, gdy będzie odtwarzać ten fragment Mei Mei, kiedy ta tańczy dla Po i mówi do siebie jak bardzo jest niesamowita itp. tak jakby to mówił o niej Po. xD

PandaSylwia

Grabowski i Doda wcale nie dubbingują w tym filmie. Oficjalna obsada dopiero się pojawiła, link poniżej:
ht tp://dubbingpedia.p l/wiki/Kung_Fu_Panda_3

ocenił(a) film na 9
Nillay

czyli Peszkek zostaje przy Shifu. Super!!! :)

ocenił(a) film na 9
Magiel99

Coś...mi się nie wydaje

Nillay

Trochę rozczarowujące. Z Dodą i Gabowskim ten dubbing byłby ciekawy.

użytkownik usunięty
Milena8082

Raczej Andrzej Blumenfeld i Elżbieta Romanowska będą podkładać swoje głosy pod te postacie

ocenił(a) film na 9

Ja już nic nie rozumiem Xd

ocenił(a) film na 9

https://www.youtube.com/watch?v=BBxS9Xb3Fo8
brzmi jak ona i jest całkiem niezła :)
mnie się podoba

ocenił(a) film na 9
Magiel99

Ciekawe czy zdubbingują też clip z Kaiem ??? :D

ocenił(a) film na 10
Martian12

https://www.youtube.com/watch?v=WLQJwqT4jcY Pasioczynkaaaa!

ocenił(a) film na 9
Germanyball

widziałem 3 fragmenty...teraz czekam że dadzą ten ostatni :P z Kaiem

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 9
Germanyball

Myślałam że jakąś inną nazwę wymyślą i nawet sama próbowałam przerobić stripy baby ale teraz to nawet PASIOCZYNKA mi się przyjęła :)

ocenił(a) film na 7
PandaSylwia

Dziwne Kaia miał grać grabowski ,a w dubbigu słyszałem głos Andrzeja blumenfelda czyżby grabowski jednak nie zgodził się na tą role.

ocenił(a) film na 9
kamil-pawel

Z tym to w ogóle jest zamieszanie...prawdopodobnie Wikipedię jak i filmweb wprowadzono w błąd :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones