PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 55 823
oceny
7,2 10 1 55823
6,7 9
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

Na kisscartoon pojawiła się już wersja hd bez wycietych scen kung fu panda 3!!
http://kisscartoon.me/Cartoon/Kung-Fu-Panda-3/Movie-HD?id=68812 o to dowód. Miłego oglądania xD

ocenił(a) film na 10
LordVader345

Noł problem

ocenił(a) film na 9
Germanyball

No i nareszcie dźwięk jest odpowiednio dostosowany :D

ocenił(a) film na 10
Martian12

I nie ma wyciętego początku, a naprawde jest kozacki xD

ocenił(a) film na 9
Germanyball

Kai-Tym razem jestem gotowy na rewanż Oogway-Trochę za długo haha xDDD Oogway też umie rozwalić

Martian12

Bo jest trochę podobny do Po z chrakteru. Założę się, że gdy był w wieku Po prowadził podobny tryb życia, co on, znaczy wśród fanów itp. Dopiero później się trochę opanował. Po też już się dużo zmienił, pod koniec to było dobrze widać, kiedy to on prowadził uroczystość zamiast Oogwaya, czy Shifu i z tym, że tak się rwał do walki, nawet gdy Kai już był skory mu odpuścić i nie dał Kaiowi drugiej szansy. A wracając do Oogwaya to w tych krótkometrażówkach, w których się pojawia też nie jest mistrzem powagi, czy w Sekretach Mistrzów, czy w Sekretach Piątki, albo Sekretach Zwoju, jeśli widziałeś i samo KFP 1, Shifu w jego wieku nie wybrałby kogoś, kto spada z nieba, tylko Tygrysicę, ale Oogway, jak Po potrafi spojrzeć poza horyzont.

ocenił(a) film na 10
Martian12

Kai- "Jeśli nadepnę na ciebie, to umrzesz?" xDD Rozwala xD

ocenił(a) film na 9
Germanyball

a no xD taki królik mógł się przestraszyć :P

ocenił(a) film na 10
Martian12

A gęś jaja złożyć xD

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 9
Germanyball

Co ty tak zmieniasz ocenę zdecyduj się obejrzała w HD i 10...przecież to było oczywiste że film będzie z wyrąbaną jakością a w kinie to...woooooh...a co do walki Kai Oogway to powiem jedno...MO CA RNE !

ocenił(a) film na 10
Martian12

Zmienilam na 10, przez poczatek, ktory byl wtedy wyciety xd Ale jak to mowia "Kobieta zmienna jest" xd

ocenił(a) film na 9
Germanyball

xD wiesz że Kai w świecie duchów dorwał Tai Lunga ? bo na pasie miał wisiorek z podobizną pantery...WOOOOOOH...zajebisty easter Egg :)

ocenił(a) film na 10
Martian12

Wieeem xD Tumblr prawdę ci powie xD

ocenił(a) film na 9
Germanyball

Taaa xD

ocenił(a) film na 10
Martian12

A ty jak się dowiedziałeś?

ocenił(a) film na 9
Germanyball

Ruski Fan-Site xD

Martian12

Szkoda, że Tai Lung nie latał po wiosce pand i nie atakował ich, jakby Po go zobaczył, to założę się, że jego mina byłaby bezcenna, a walka byłaby jeszcze bardziej epicka, bo np. żaden panda by go na siebie nie wziął do walki, Tygrysica była zbyt zajęta Lei a Tatusiowie walczyli z Shifu, więc na koniec Po musiałby zająć się zaróno Kaiem, jak i Taiem. Wtedy ta walka naprawdę byłaby wyzwaniem dla Po.

ocenił(a) film na 9
Milena8082

To miał być easter egg tylko ale fakt jednak Taiem by się zajęli w wiosce tak samo jak z innymi jombiakami xD

Martian12

Nie sądzę, jako żywy budził wśród mistrzów wielką grozę, a jako taki jadeitowy zombie byłby jeszcze groźniejszy.

ocenił(a) film na 9
Milena8082

Możliwe :P

ocenił(a) film na 10
Milena8082

Nie wiem czemu, ale chcialabym zobaczyc Shena znowu w akcji. W koncu tez potrafi walczyc.

Germanyball

Płonne nadzieje... ;)

ocenił(a) film na 9
Germanyball

No to se obejrzyj kfp 2 xDD

ocenił(a) film na 10
Martian12

Jak myslisz co ja robie? xdd

ocenił(a) film na 9
Germanyball

WOW..kfp 3 dostała nominacje Saturna...coś takiego dostają najlepsze filmy :P uuuu propsy :D

ocenił(a) film na 10
Martian12

Ty, nawet nie wiedzialam xddd I zapomnialam na filmweb wejsc ;-; sorry xd

ocenił(a) film na 9
Germanyball

Zauważyłem XD

ocenił(a) film na 10
Martian12

Lel xd Ale jestem teraz dumna. Jeszcze nominacje do oskara za ścieżkę dźwiękową i animacje xd

ocenił(a) film na 9
Germanyball

Noo...mam nadzieję że dostanie ale blisko było :P

ocenił(a) film na 9
Germanyball

Ooo ooo usunęli tą złą obsadę z filmweba Polską co się okazał że takiej ma nie być...czyli jednak to prawda :P no to co wersja Dikstry z wiedźmina 3 przenosi się do kfp 3 pod postacią Kaia ? xD (chodzi tu o Blumenfelda bo on Kaia ma podobno dubbingować jednak i liczę na to że głos będzie dorównywał Simmonsowi i Chińskiemu i Ruskiemu dubbingowi Kaia)

ocenił(a) film na 10
Martian12

Ruskiego nie słyszałam, Simmonsa trudno przebić a Chiński już łatwiej. Mam nadzieje że nie zepsują dubbingu. Hycnar jak zawsze świetny będzie xd

ocenił(a) film na 9
Germanyball

Teraz spoty nowe po Polsku wyszły nie...i powiem tyle Hycnar poczuł się normalnie jak by miał chyba z 6 lat i na takiej piaskownicy był xD z takim wczuciem w to dubbinguje Po że...wow...ale ogólnie o Polski dubbing jest się nie martwię nowe osoby doszły do dubbingu więc liczę że najwyższe oceny na filmwebie dostaną :D

ocenił(a) film na 10
Martian12

Jakoś, że w Niemczech mieszkam nie widziałam tych spotów. Są one może onlajn? ;d

ocenił(a) film na 9
Germanyball

mieszkasz w Niemczech ? hmm...to tłumaczy dlaczego German ale tak z ciekawości czemu ball ? xD https://www.youtube.com/user/ImperialCinePix/videos na 4 spocie się zatrzymali...cholerka :P

ocenił(a) film na 10
Martian12

Dzięki za link xd Co do nicku, "Germanyball" wziełam z innej strony, w której jestem o wiele więcej znana. Mówi ci coś jeja.pl? Jak nie, to zajrzyj, polecam ;D

ocenił(a) film na 9
Germanyball

a tak btw masz facebooka ?

ocenił(a) film na 10
Martian12

Nope. Lel... czemu każdy sie mnie o FB pyta? Ja nawet nie chce mieć FB ;-;

ocenił(a) film na 9
Germanyball

znaczy ok ok ja tylko się pytam xD

ocenił(a) film na 10
Martian12

Nie no, spox xd

ocenił(a) film na 9
Germanyball

Simmonsa trudno przebić bo ona ma głos idealnie dopasowany do Kaia więc nie wiem co za ciul dał mu niską ocenę co spowodowało że ma ocenę tylko 6 jak dla mnie powinna być 8,8 albo 8,5...

ocenił(a) film na 10
Martian12

Simmons dopasował się idealnie do Kaia, to fakt. Simmons ma po prostu idealny głos do złoczyńców, tych złych w filmach/dubbingach. Nie bez powodu tego oskara dostał.

ocenił(a) film na 9
Germanyball

nom :D

ocenił(a) film na 9
Germanyball

Oscara dostał za Wiplasha gdzie grał tego nauczyciela-dyktatora a raczej naczelnika obozu koncentracyjnego bo to co on tam odwalał nie przypominało nauki xD ale powiem że ta rola była tak zajebiście udana że według mnie Simmons powinien częściej grać takich bad assów w filmach :P

ocenił(a) film na 10
Martian12

Tera KFP3 jest nominowana do MTV movie awards za najlepszy głos, i zgadnij kto nominowany xd POOOOO!!!

ocenił(a) film na 9
Germanyball

Dziwne a podobno to najsłabsza część całej serii...hmmm..może pomyłka...dziwne :P xD nie no oczywiście że nie bardzo dobrze ludzie mnie początkowo zniechęcili do kfp 3 ale teraz chyba i ja zacznę uważać ten film za jeden z najlepszych animacji :D

ocenił(a) film na 10
Martian12

Czemu zniechęcali? Przecież okazała się hitem! ponad 300 mln budżetu, a czekają jeszcze inne kraje! To je już sukces!

ocenił(a) film na 9
Germanyball

Komentarze pod tytułem No rozczarowanie jest...no ja pierdzielę ja wiem ok relacje między postaciami są lodowate czasami no ale...co ? z powodu tego że kfp 3 oderwała się od stylistyki z 2 części trzeba jej stawiać gorsze oceny...ja nie chcę tutaj wszczynać żadnej wojny xD ale uważam że NIEKTÓRZY trochę w komentarzach oczywiście przesadzali..

ocenił(a) film na 10
Martian12

Czasem własne opinie są źle określone, albo napisane (to to samo chyba ;-;) Mi się strasznie podobała, chociaż nie przebije nic 2 części... każdy by chciał, by albo ten z tą (wiadomo o kogo chodzi :D) albo by każdy na każdego... Czasem trzeba działać samemu, a zwłaszcza, jak masz stać się mistrzem... to tylko moja opinia, ale pewnie nikt się z nią nie zgodzi...

ocenił(a) film na 9
Germanyball

Ja się zgadzam xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones