PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 55 972
oceny
7,2 10 1 55972
6,7 9
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

Więc Po wstał wcześnie bo miał dziwny sen sniło mu sie dziecko które potrafi przejść do świata duchów i panuje nad zywiołem ale nie zobaczył jaki. Poszedł z tym zakłopotaniem do mistrza shifu
Po:mistrzu widzałem dziecko które może wejść do świata duchów i panuje nad żywiołem ale to niewiem jakim
Shifu: Po takie coś jest nie możliwe.
- no wiem mistrzu ale w tym snie to dziecko powiedziało ze przydzie do ciebie za 3 dni i powiedział ze chce sie tu uczyć kung fu
- dobrze Po a więc poczekam na to dziecko
- dobrze mistrzu
Po poszedł do kuchni bo poczuł głód
W innym miasteczku
Daniel szykował sie do podróży nie mówiąc nic ojcu który miał nałóg postanowił uciec :
Ojciec Daniel co robisz
Daniel nic nic tak tylko układam w szafie
Nadeszła noc i Daniel uciekł ojciec nic nie zauwarzyl.
3 dni póżniej Daniel dotarł do pałacu odtworzył dzwi i widzi shifu medytującego
Daniel najmocniej przepraszam ze przerywam medytacje mistrz shifu?
Shifu tak co cie tu sprowadza chłopcze
- chciał bym opanować swoją moc opanowania zywiołu i stanu duchowego
Shifu na te słowa sie zdziwił
- to ty jesteś tym chłopcem co sie snił Po
- tak to ja chciałem przez Po przekazac wiadomość
- Dobrze pomyśle nad tym po tych słowach shifu wstał i poszedł odprowadzić Daniela do Po

To moja pierwsza opowieść jutro bd reszta

tomasz1234567

Całkiem fajne, cóż zapis mi się za bardzo nie podoba, ale jak na pierwsze opowiadanie, to mogę powiedzieć Dobra Robota i Trzymaj Tak Dalej, choć staraj się pracować nad zapisem dialogów. :)

Milena8082

Milena ja pisałem to na tel i miałem 3 ispiracje moje życie i avatar legenda aanga ikorry i kfp

tomasz1234567

No fajne, Daniel w chinach XD
No nieźle :D

PandaSylwia

No jo pierwsza myśl

tomasz1234567

Nikt już nie słucha moich dobrych rad. Taki ze mnie doceniony krytyk. Ekstra, Tomaszu, ekstra.

ocenił(a) film na 9
tomasz1234567

Woow,gdybyś rozpisało to na 10,11 rozdziałową historię to bym chętnie przeczytał :D

Martian12

no moze nie ma 11 rozdziałów ale ma 5 czesci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones