PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 55 935
ocen
7,2 10 1 55935
6,7 9
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

https://www.youtube.com/playlist?list=PLdJC4EBLm-xXOxc0QLl_mq1YaoVq9Vz7t wywiady i inne ciekawostki...

Martian12

rany....

ocenił(a) film na 9
LordVader345

papa animacje królem pod względem animacji w tym roku jest kfp 3 XD niech nawet zootopia nie waży się z kfp rywalizować xD

Martian12

To prawda :) Ale jest jeszcze Gdzie jest Dory :)

ocenił(a) film na 9
LordVader345

na wszystkie te animacje pójdę do kina na Zootopie też się mam zamiar wybrać :D

Martian12

Ja nie... Góra 4 animacje w tym roku. Angry Birds,KFP3,Finding Dory i jeszcze jakaś animacja wystarczą

Martian12

Ciekawe są te wywiady, ale jak Jack tam staro wyglądał. Obsada się starzeje, my się starzejemy, jeśli kolejny film miałby być za cztery lata, to nie sądzę, że ci którzy jeszcze czekają na KFP 3, będą czekali na KFP 4, jeśli takowe powstanie.

ocenił(a) film na 9
Milena8082

kfp 4 nie powstanie xD za mocny wróg jest teraz a każda część jakiegoś filmu musi mieć coraz to silniejszego wroga...no chyba że w kfp 4 dadzą jakiegoś wyrąbanego tytana co cały świat rozpierdzieli i będzie wtedy większy nacisk na świat duchów ale w to...wątpie...może za 5,6 lat kfp 4 powstanie NIE SĄDZĘ

Martian12

No, w dodatku, ile osób by czekało? Teraz na KFP 3 do kin z rodzicami pójdą najprawdopodobniej dzieci, ale wydaje mi się, że nie spodoba im się to, bo nie oglądały zapewne KFP i KFP 2, teraz już w kinach musieliby, żeby zachęcić najmłodszych zacząć puszcza dwie pierwsze części, albo w TV. A spośród tych, którzy teraz czekają na kontunuację, to za kolejne cztery wątpię już w to, wszyscy już będą zbyt dorośli na KFP, chyba, że będą mieć dzieci. Trochę za dużo tego czekania by było.

ocenił(a) film na 9
Milena8082

ja mam nadzieję że kupię płytę kfp 3...najpierw będę ja sam sobie puszczał a potem moim dzieciom aby zobaczyli jakim fajnym antagonistą był Kai xDDD nie no ale mam nadzieję że płytę tym razem będę miał :)

Martian12

No, ale Kai nie musi być najsilniejszy, może pojawić się ktoś jeszcze gorszy, kto będzie próbował zniszczyć to, co Po już zbudował i opanować ziemię i kosmos.

ocenił(a) film na 9
Milena8082

http://villainkai.tumblr.com/ Vampsy se robili zdjęcia najlepszym sceną z kfp 3 xD (te na dole)

Martian12

Haha, "Get your hands off my Tigress!" - Trzymaj łapy z dala od mojej Tygrysicy! dobre to, ciekawe, czy tak będzie naprawdę, czy raczej będzie "Trzymaj łapy z dala od mojej przyjaciółki, albo od Tygrysicy!" bez tego "mojej". A zdjęcia fajne. XD

ocenił(a) film na 9
Martian12

Zgadzam się. Za dużo czekania i w ogóle. Nawet Carloni mówił w jednym wywiadzie że nie lubią jak jest jeszcze otwarta ścieżka dla serii i wolą żeby była już cała zamknięta. wtedy tworzy się piękna historia. I z resztą kogo wymyśliliby właśnie w 4 cz na wroga? Ale fajnie by było zobaczyć dalsze przygody Po i Piątki

ocenił(a) film na 9
Magiel99

Serial...jest taka nadzieja jeśli to będzie kontynuacja kfp 3 to będzie ciekawe :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones