PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 55 972
oceny
7,2 10 1 55972
6,7 9
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

Mistrz Oogway

ocenił(a) film na 7

Czy to prawda ze Oogway bedzie w KFP3 ??

ocenił(a) film na 9
Pain_4

Tak i zobaczymy go w akcji nawet

ocenił(a) film na 7
Martian12

No to ciesze sie, nie masz pojecia jak mocno :D Mistrz Oogway to moja ulubiona postac dlatego to dla mnie takie wazne, dzieki za info

ocenił(a) film na 9
Pain_4

proszę bardzo :)

Martian12

Super :)

KFP 3 będzie najlepszym filmem Dreamworksa. Aktualniebnimi są KFP 2,Madagskar 2 i Shrek 2.

ocenił(a) film na 9
LordVader345

o weś...świat duchów nadprzyrodzony złoczyńca który rozwala mistrzów Kung Fu,jedno wielkie WOW

Martian12

No dobra, może nie najlepszym ale co najmniej bardzo dobrym

Martian12

Skąd, wiesz że w Akcji?

ocenił(a) film na 9
Gorkin

trailery panie :P

Martian12

Wyślij link do trailera w którym walczy.

ocenił(a) film na 9
Gorkin

https://www.youtube.com/watch?v=J1vb8F0rRto ustaw sobie na 0:46 to jest akurat teledysk ale jest tam Oogway Kai i inni...

Martian12

Oogway w akcji, czekałem na to!

ocenił(a) film na 9
Gorkin

Oogway też miał za przyjaciela głównego antagonistę kfp 3 Kaia wcześniej Oogway go pokonał a teraz Kai się zemścił i przejął jego Chi tego już nie znajdziesz na trailera :p tylko w specjalnych artach kfp 3 i książkach.

Martian12

Ciekawe.

ocenił(a) film na 9
Pain_4

Nie oglądasz trailerów?

ocenił(a) film na 9
Magiel99

nie robi se spoilerów :P przynajmniej z tego powodu ma życie normalne xD

ocenił(a) film na 10
Martian12

Zazdroszczę mu :D To nie lada sztuka unikać spojlery.

ocenił(a) film na 9
Germanyball

może dopiero teraz ogarnął xD

ocenił(a) film na 10
Martian12

Mam nadzieje, że nie :D Niech nic nie wie i by to była dla niego niespodzianka.

ocenił(a) film na 9
Germanyball

ja już wiem...za dużo...jest coś takiego jak nałóg spoilerowy ? xDD

ocenił(a) film na 10
Martian12

Oczywiście xd Też jestem uzależniona od spojlerów :D

ocenił(a) film na 9
Germanyball

nie mogę czekać na film nie zobaczywszy trailerów,spotów,clipów i innych materiałów xDDD

ocenił(a) film na 10
Martian12

Dokładnie mam tak samo xD Już 11 spotów, 5+ zwiastunów i 5 klipów obejrzane xd

ocenił(a) film na 9
Germanyball

znalazłem wczoraj na necie książkę o kfp 3 są tam wszystkie pierwsze sceny z początku filmu i opis walki Oogway z Kaiem w świecie duchów i powiem jedno...WOOOOOOOOOOOOOW <3 ale po angielsku jest ta książka xD

ocenił(a) film na 10
Martian12

Chyba znam tą książkę xD Tak czy siak artbook najlepsze (zobacz sobie czemu)

ocenił(a) film na 9
Germanyball

ta książka to się nazywa KFP 3 MOVIE NOVELIZATION :P

ocenił(a) film na 10
Martian12

Akurat tej nie znam :P

ocenił(a) film na 9
Germanyball

to o niej mówiłem xD

ocenił(a) film na 10
Martian12

Ok :D Znalazłam coś ciekawego https://youtu(.)be/uORHkatdxk0

ocenił(a) film na 10
Germanyball

Usuń nawiasy i bedzie git.

ocenił(a) film na 9
Germanyball

Ten film do dopiero początek...jest tego na yt więcej xDDD spoiler alert...spoiler mój nałogiem XD

ocenił(a) film na 10
Martian12

Spojler jest nie do oparcia. Widzisz spojler, czytasz xd

ocenił(a) film na 9
Germanyball

wulkan spoilerów właśnie wybuchł...ogłaszam ewakuacje ! xD

ocenił(a) film na 10
Martian12

Szybko, to się zbliża! xd

Martian12

Jeszcze nie wybuchnął ;) Ale powiem tylko, żeby podsycić, że Tygrysica i Po w wiosce Pand będą ze sobą sparować i Po będzie próbował użyć "Palca Zagłady", ale tu, bo nie wiem, bo słyszałam tylko o tym, że podczas walki chwyci ją za palec i podniesie swój mały, ale prawdopodobnie nie rozwali jej, ale coś innego tylko, albo się pocałują, albo po prostu przeprosi za ten chwyt i tyle, ale to tylko takie plotki. Podobno też Shifu ma zginąć, ale tego też nie jestem pewna, można powiedzieć, oby nie. I Po uzyska MOC, jakąś złotą, jak Bohaterskie Chi z serialu, będąc w kapliczce swojej Matki, przy jej ołtarzu, patrząc na jej zdjęcie. Oraz Po i Tygrysica podobno podobnie się przytulą, podobno na pocieszenie, ale nie wiem, kto kogo będzie pocieszał. ;)

ocenił(a) film na 9
Milena8082

Po rozwali Tygrysice xD ale nie poważnie to oni będą sparować i jednocześnie gadać o Kaiu i wtedy po zastosuje Palec ale tylko pokazać jej jak zamierza go rozwalić, a co do Shifu to ja już sama nie wiem czy zginie ale raczej nie bo w jednym klipie było że na placu przed Pałacem Po i cała reszta (pandy i mieszkańcy Doliny) ćwiczyli kung fu i tam był Shifu. Mi się wydaje że to była końcówka filmu ale nie jestem pewna.

Magiel99

Skąd to wiesz, widziałaś ten klip, który podobno wyciekł? Ale to w sumie byłby dobry sposób na zniszczenie Kaia, ale trochę mało widowiskowy, jak z Shenem, ale może tam podczas sparingu nie ma jeszcze tych Mocy. Ciekawe kiedy KFP3 w angielskiej wersji będzie w internecie i gdzie?

ocenił(a) film na 9
Milena8082

ten sparing jest opisany w nowelizacji i jest video gdzie Jack i Angelina nagrywają rozmowę do tego właśnie sparingu
https://www.youtube.com/watch?v=REltkLm2y9g&index=18&list=LL_GLCIlZQQBrHwkJSkwQv NQ

Magiel99

Dzięki, to było świetne, jak oni to nagrywają. :)

ocenił(a) film na 9
Milena8082

Mało widowiskowy...xD a wiesz że Po i Kai będą razem walczyć w świecie duchów ?

Martian12

Tak, ale ja mówiłam o "palcu zagłady" myślę, że on tego nie użyje, bo zrobi coś większego i lepszego. W końcu Kaia może pokonać Mistrz Chi podobno, więc sądzę, że Po takowym zostanie i zamiast tego tandetnego "palca" użyje swoją Moc, albo Chi, czy coś takiego.

ocenił(a) film na 9
Milena8082

Po podobno użyje tego palca aby przenieść Kaia i siebie do świata duchów aby tam Kaia pokonać :P

Martian12

Hmm, ciekawe, ale mogli wymyślić coś bardziej oryginalnego, żeby Po opanował jakiś jeszcze ruch, żeby pokonać Kaia w realu i później, że go wykończył w świecie duchów. Ale jak to było w tym studio, co oni nagrywali, to Po najwyraźniej na początku zamierza użyć tylko tego "palca", bo nie wierzy, że stanie się Mistrzem Chi.

ocenił(a) film na 9
Milena8082

UWAGA SPOILER

Podobno ma być tak że Po wykorzysta Palec zagłady na samym sobie i wtedy się przeniosą czy coś takiego

Magiel99

Na samym sobie? Wow, to brzmi trochę odważnie, ale jeśli Po będzie mógł później wrócić, to w sumie Tai Lung też by mógł wtedy powrócić i znów ich zaatakować. Ale najpierw musi użyć tego na Kaiu, a Piątka, gdy, albo jeśli będą świadkami czegoś takiego, to tam umrą ze strachu. Może to będzie powód, dla którego Po i Tygrysica się przytulą, może to nie przez możliwą śmierć Shifu, ale przez niebezpieczny manewr Po?

ocenił(a) film na 9
Milena8082

z tego co na razie mi wiadomo to Po i Tygrysica się nie przytulą (ale może nie chcą zdradzać zbyt wiele szczegółów więc może jest jeszcze nadzieja), na pewno będzie grupowy przytulas

Magiel99

Ja już nie wiem, słyszałam, że któreś z nich ma pocieszać te drugie, mi chodzi, żeby było tak, jak w KFP 2, bo jak na razie się nie zanosi na TiPo, ale mieli się pocieszać, bo coś się wydarzy, tylko nie wiem co, najbardziej stawiam na śmierć Shifu, ale na to, że Po niby umrze po raz kolejny, to też jest prawdopodobne. A grupowy przytulas to jasna sprawa, reszta Piątki też lubią przytulać Po, po tym jak widzą go ponownie żywego. :)

ocenił(a) film na 9
Milena8082

te pociesznie będzie chyba w scenie sparingu

Magiel99

Możliwe, poza tym w trailerze Tygrysica, gdy dotarła do wioski Pand, wygląda na doszczętnie pobitą i wyczerpaną. Pewnie jako jedyna nie została jombie.

ocenił(a) film na 9
Milena8082

to też jest chyba potwierdzone że ze wszystkich mistrzów tylko ona i Po nie zostali zjadeitowani

ocenił(a) film na 9
Magiel99

ona uciekła z doliny żeby znaleźć Po i dac mu jakiś zwój który pomoże pokonać Kaia ale nie wiem czy to jest pewne bo tak to opisywały osoby które czytały nowelizację

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones