PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 55 975
ocen
7,2 10 1 55975
6,7 9
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

Oceny aktorów

ocenił(a) film na 10

Jeszcze polski dubbing nie wyszedł, a Boberek już ocenę ma :D Jak to możliwe?

Germanyball

Boberka wszyscy lubią...

ocenił(a) film na 9
LordVader345

Za Kaczora Donalda i Juliana <3

Martian12

Ta...

ocenił(a) film na 9
LordVader345

Co ci ? te trzy kropki :/

Martian12

Po prostu nie podoba mi się to ocenianie aktorów przed premierą filmu...

A o "ta..." oznacza że się z tobą zgadzam :-)

ocenił(a) film na 9
LordVader345

spoko,ja jak by co oceniłem aktorów obsady Amerykańskiej bo oglądałem już film i nadal oglądam fragmenty itd :)

Martian12

Ja obejrzałem film tylko raz i to mi wystarcza :-) Drugi raz w kinie obejrzę

ocenił(a) film na 10
LordVader345

Boberek jest jednym z mych ulubionych aktorów głosowych. Szczególnie darzę go sentymentem za mojego 2 idola Króla Juliana :D

Germanyball

Wiem o tym ;-)


Moim też :-)

ocenił(a) film na 10
LordVader345

Jego głos idealnie pasuje dla Julka :D A tekst na podryw z Madagakaru 2 majstersztyk xd

ocenił(a) film na 9
Germanyball

Może ludziom coś się popiepszyło xD

ocenił(a) film na 10
Martian12

Pewnie tak xd Julian <3

ocenił(a) film na 9
Germanyball

cholera jak dodali te napisy do kfp 3 to film zrobił się jeszcze zajebistrzy *____* ale zostanę przy 9 i tak naciągana ale kiedy te dialogi już kumam bo są napisy to w sumie...te pierwszy krytyczne wypowiedzi uznaję trochę za naciągane i czepiające się bardzo małych szczegółów :P

ocenił(a) film na 10
Martian12

Słyszałam o napisach, ale jeszcze nie oglądałam :C brak czasu niestety. Jednak sądząc po twej wypowiedzi mogę jasno powiedzieć że zasługuje u mnie na 10 :D

ocenił(a) film na 9
Germanyball

Kai najlepszy xD ,,Spójrzcie no na siebie żałośni głupcy,czołgacie się pod stopami Oogway WSPANIAŁEGO''

ocenił(a) film na 10
Martian12

Genialne xdd Najlepsze; zamiast 'Równowaga' to 'Wewnętrzny pokój' xddd Kisne cały czas xd

ocenił(a) film na 9
Germanyball

jutro przedpremierowe seanse kfp 3...ciekawe czy w necie pojawi się dubbing przed 1 kwietnia...

ocenił(a) film na 10
Martian12

Plz. niech się pojawi. Jakoś na polską wersję nie pójdę (wiadomo...) a chciałabym usłyszeć jak polski dub wypada

ocenił(a) film na 9
Germanyball

A i takie btw IGN Polska wydała recenzję kfp 3 i dali 8 widać było po gwiazdkach...ale problem jest taki że jak się wchodzi na tą recenzję to pojawia się komunikat STRONA NIEDOSTĘPNA 403 BRAK DOSTĘPU...nie wiem czy oni się boją tego opublikować ? czy zrobią to dopiero 1 kwietnia xD

Martian12

Myślę że zrobia to po premirze. Podobnie było ze Zwierzogrodem,gdzie revenzję dali miesiąc po premierze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones