PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 55 972
oceny
7,2 10 1 55972
6,7 9
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

Dla mnie to szczególna wiadomość, gdyż mieszkam w Niemczech. Podziwiajcie ;3 http://zalukaj.com/zalukaj-film/23806/kung_fu_panda_3_2016_.html

ocenił(a) film na 9
Germanyball

Aż sobie obejrzę :)

ocenił(a) film na 10
Magiel99

Bosz... nie mogłam przestać się śmiać przez tłumaczenie xDDD "Dla ciebie pani kicia" Umarłam xDDD

ocenił(a) film na 9
Germanyball

noo... co to miało być tzn. kwestia uznania, ale dla mnie lepiej by było "Nieźle jak na kicię" czy coś w tym stylu, a tu nagle znikąd wywala z Panią Kicią XD

ocenił(a) film na 10
Magiel99

Co jak co, ale ten tekst wygrał wszystko xd I GDZIE SIĘ PODZIAŁO "SZUBISZU"?!?!?!?!? ZASTĄPILI JAKIMŚ "CZAPUNKSZ"!!!! :C

ocenił(a) film na 9
Germanyball

beznadzieja

ocenił(a) film na 10
Magiel99

Czekałam na "Szubiszu" całe 5 lat... A tu takie coś

ocenił(a) film na 9
Germanyball

Dubbing nie jest zły trzeba się do niego tylko przyzwyczaić :P

ocenił(a) film na 10
Martian12

Dawno się przyzwyczaiłam. Ale i tak, zawsze, ale to ZAWSZE!!!! przeszkadzał mi dub Tygryski ;-;

ocenił(a) film na 9
Germanyball

Tygryski ? mi nie xD fakt w trzeciej części jest trochę niemrawy cokolwiek rozumiem w tym znaczeniu xD ale ogólnie mnie nie przeszkadza dubbing w serii kfp jest jednym z najlepszych jaki słyszałem i to się nie zmieni mam nadzieję :P

ocenił(a) film na 10
Martian12

Ale na serio. Nikt nie pokona Jolie w dubbingu. NIKT KURNA! NIKT! A reszta jak zawsze de best

ocenił(a) film na 9
Germanyball

WOOOW ludzie słuchajcie na wikipedii kung fu panda franchise jest w dziale films kfp 1 kfp 2 kfp 3 III kfp 4 która podobno ma być w 2019 xD a na dodatek dzisiaj na fb na włoski fanpage kfp podobno jakiś użytkownik dobrał się do jakiś obrazków,szkiców które przedstawiają coś z kfp 4 ale obrazy zostały usunięte z facebooka więęc to coś musi znaczyć skoro usuwają...przypadek ?

ocenił(a) film na 10
Martian12

Może planują :P Ale wątpię. Nie chcę by seria KFP stała się drugą serią Toy Story. Po co nam kolejne części? 3 pięknie wszystko zakończyła. Chciałabym zobaczyć jakieś krótkometrażówki. Tak samo Pixar robi :P

ocenił(a) film na 9
Germanyball

W sumie to nawet ciekawe że coś planują z serią myślałem że se dadzą spokój ale jak widać nikt nie zabija kury która znosi złote jajka :P no ciekawe co będzie dalej ;)

ocenił(a) film na 10
Martian12

Eh, jeżeli to prawda, to niech twórcy tego nie spatolą jak spatolili Epokę Lodowcową (nie lubię 4 części ;-; 5 nie oglądałam)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones