PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 55 823
oceny
7,2 10 1 55823
6,7 9
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

ale później coś się popsuło ale i tak jeżeli chodzi o całokształt to trzecia część trzyma wysoki poziom.

ocenił(a) film na 9
wilczekstepowy

Zgadzam się z kolegą. Początek to jest dycha wśród animacji. Pięknie wyrezysowana pięknie zaprojektowana no i ta animacja i szczegóły... po prostu magia. Co dalej? Moim zdaniem nadal bardzo bardzo dobrze ale oczywistym jest to że nie można robić bajki cały czas na takim poziomie jak początek. Muszą być wzloty i upadki, a w tym przypadku wzlotów było zdecydowanie więcej niż upadków. Nie wiem czy to nie jest najlepsza cześć z serii którą mieliśmy już możliwość zobaczyć. Szczerze polecam.

Szkodniczek_2

Kierownictwo DreamWorks już zapowiedziało że planują zrobić kolejne 3 "Pandy" i finalnie seria ma składać się z 6 części: http://www.empireonline.com/movies/news/katzenberg-talks-dreamworks-sequels/
Mnie osobiście 3 bardzo się podobała. Dobre rozwinięcie historii, dobrze poprowadzone poszczególne wątki, martwiłbym się co planują wymyślać dalej, póki co było świeżo, tylko żeby nie zaczęli odgrzewać kotletów to będzie dobrze.

ocenił(a) film na 9
jakub77a

Średnio w to wierzę...musieli by teraz zrobić zuupełnie co innego inna historia itp,itp...nie jestem przekonany do 3 części ostatnich...według mnie powinni zamknąć kfp na trylogii i zrobić spin-off o pandach jak Pingwiny z Madagaskaru jeszcze jak by dubbing by był Polski do tego dobry to była by ta same perełka jaką zrobili Pawlak,Boberek,Lenartowicz,Steciuk i reszta :D

Martian12

Ja z kolei uważam że jeżeli napiszą dobry scenariusz to czemu nie? Nie musisz w to wierzyć, to już zapowiedziane przez szefa animacji studia. Dopóki seria będzie wiać świeżością i humorem to wg mnie mogą sobie wyciskać z tej kury złote jaja ile w(y)lezie.

ocenił(a) film na 9
jakub77a

Jeśli kfp 4,5,6 rzeczywiście powstanie to mam nadzieję że to będzie zupełnie Nowa historia...kto wie może kiedyś poznamy syna Po :)

Martian12

Właściwie w Epoce Lodowcowej poszli tą drogą i moim zdaniem całkiem udanie im to wyszło. Więc mam nadzieję, że to nie ostatnia część z Po i resztą bohaterów.

ocenił(a) film na 9
wilczekstepowy

Znaczy...jeśli już by miała powstać jakaś nowa część...tooo musiałaby by być nowa historia nowi bohaterowie i jeszcze gorsze zagrożenia.Mam nadzieję że kiedyś ogłoszą jakoś nową część :)

jakub77a

Dalsze części mogą wypalić ale musi być nowy ton. Ja się osobiście spodziewałem że zginie jeden z ważniejszych bohaterów mistrz Shifu lub pan Ping. Oraz że wioską pand będzie bardziej znacząca, a nie że tylko w jednej części ważna.

Bilet95

To jest nadal targetowane pod dzieci więc raczej nie 'zabiją' żadnej z głównych postaci. Oogway 'odszedł', mistrz Nosorzożec z dwójki 'został pokonany'. Śmierć matki Po też została pokazana nie-wprost. Tak samo jak i Shena.

ocenił(a) film na 8
jakub77a

Mistrz Shifu może umrzeć, wystarczy że PO go zobaczy jako ducha gdy odejdzie i po problemie.

ocenił(a) film na 8
wilczekstepowy

Zgadzam się.Najfajniejsza była jednak 1 ale za to 3 dostaje 10 za grafikę 9 za fabułę a cały film oceniła bym na 8.mniej żartów ale poza tym fajny film.

ocenił(a) film na 7
Zielona_grucha_727

Nie rozumiem Twojego oceniania. Grafika na 10, fabuła na 9, a mimo to oceniasz na 8? Nie zapominaj, że jest jeszcze zarąbisty soundtrack, któremu też można śmiało dać 9.

ocenił(a) film na 7
wilczekstepowy

Dlatego właśnie dostała u mnie 7/10. Mimo, że dobrze wykonana, nie jest taka genialna jak reszta części ;).
Więcej na ten temat zapraszam:
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/04/kung-fu-panda-3-2016.html

ocenił(a) film na 7
wilczekstepowy

Po 2 bylam tak rozczarowana, ze jak uslyszalam ,ze kreca 3, to pytalam czemu nie daja tej serii umrzec w spokoju. A tu takie zaskoczenie, ze podniesli sie z kolan i jest to porzadny animowany film, a nie animowane popluczyny typu czesci drugie na kasety video...
Kto wie, moze i da sie z tego wycisnac jeszcze cz 4 i 5 i to lepiej niz ze Shreka, o ile beda kontynuowac w strone fabuly, a nie kopania i wybuchow.
Byc moze dodatkowe zyski wynikna tez z tego, ze wreszcie zrobili porzadny dubbing w dialektach chinskich i nawet w tej wersji wyswietlaja w Ameryce.
Ja osobiscie chetnie sciagne z HK wersje mandarynska, gdzie Jackie Chan dubinguje nie tylko malpe, ale i Pande, ojca Po.

alisspl

Przepraszam za dyletanctwo ale, co to jest HK?

ocenił(a) film na 7
wilczekstepowy

Hong Kong albo po naszemu Hongkong.

alisspl

Dziękuję za wyjaśnienie. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones