PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 55 972
oceny
7,2 10 1 55972
6,7 9
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

Polski trailer

ocenił(a) film na 10

Ok, to już się robi denerwujące. Czy wiadomo w ogóle, czy przetłumaczą ten zwiastun z ENG na PL?

ocenił(a) film na 9
Germanyball

zgadzam się kurna...jak ale Francja też nie przetłumaczyła i Holandia na swoją wersje bo w datach premierowych kfp 3 stoją jeszcze niżej niż Polska...może od tego to zależy...

ocenił(a) film na 10
Martian12

Może... jeszcze nad tym nie myślałam. No ale ile jeszcze będziemy czekać?

ocenił(a) film na 9
Germanyball

miejmy nadzieję że do świąt...

ocenił(a) film na 10
Martian12

Byłby to fajny prezent ;)

Germanyball

Niestety chyba dłużej niż w świeta drogi GermanyBall , bo patrzyłem w święta i dziś też jeszcze nie przetłumaczyli szkoda inne kraje kurna mają lepiej a my co zawsze na końcu ,może jeszcze przetłumaczą w połowie stycznia , w lutym lub marcu , bo w kwietniu już nie , bo 1 kwietnia już premiera filmu w kinie. Pozostaje czekać , może przetłumaczą w święto trzech króli czyli 6 stycznia :D

ocenił(a) film na 10
marvelfan_filmweb

Hmm.. a co, jeśli w ogóle nie przetłumaczą tego zwiastunu? Byłoby to wielkie rozczarowanie :( Cóż, trzeba czekać, tylko że już za długo czekamy...

ocenił(a) film na 9
Germanyball

nie przetłumaczą XD lepiej czekaj teraz na pandzie łapy aby TO przetłumaczyli przynajmniej :P

ocenił(a) film na 10
Martian12

Jutro w sklepach będą dostępne filmy z kung fu pandy (1 i 2) na blueray. Najlepsze jest to, że do paczki będzie nowy specjalny film (coś w stylu świątecznego specjału)!!

ocenił(a) film na 9
Germanyball

eee kfp holiday special ? xD to już oglądałem...całkiem niedawno w na tvn leciało :P

ocenił(a) film na 10
Martian12

Ale ma być całkiem nowy. Ten "secrets of the scrolls"

ocenił(a) film na 9
Germanyball

w tych filmach ?!

ocenił(a) film na 10
Martian12

Nie wiem. Wiem, że pojawił się dzisiaj (tu była moja pomyłka, dzisiaj się pojawił) zestaw (2 filmy i specjalny).

ocenił(a) film na 9
Germanyball

ehhh...ja wolałbym pandzie łapy zobaczyć podobno mają być tam wszystkie charaktery z kfp 3...

ocenił(a) film na 10
Martian12

Ja już o nich za dużo wiem :P

ocenił(a) film na 9
Germanyball

nikt nie daje żadnych nowych postów co się stało ? xD

ocenił(a) film na 10
Martian12

Coś trochę ucichło xd

Germanyball

na filmwebie są już nowe fragmenty z filmu tylko 3 , a zwiastuna nr 3 i 4 brak , już taki zwierzogród ma 4 trailery normalnie masakra , a panda co , gorsza też powinni wypuścić choć dwa trailery, jeszcze przed premierą .

ocenił(a) film na 10
marvelfan_filmweb

Właśnie zauważyłam. Pewnie mieli zamiar odpuścić sobie, ale fragmenty zdubbingowali. Powinno być na odwrót. Im nowsze zwiastuny, tym gorszy dubbing. Mam nadzieje, że zostanie taki jak w 2 zwiastunie :)

Germanyball

no miejmy nadzieje ,że zostawią taki dubbing jak w 2 zwiastunie , czekamy może jeszcze coś dadzą oprócz tych fragmentów , szkoda tylko ,że inna aktorka nie może podkładać dubbingu pod role narzeczonej Po Mei Mei , bo Doda mi do tej roli nie pasuje .

ocenił(a) film na 10
marvelfan_filmweb

Doda tam nie dubbinguje. plus dreamworks odrzucił pomysł z narzeczoną. Osobiście mi głos Mei się nie podobał. Tłumaczenie też trochę słabe, ale trzeba czekać na końcowy wynik :)

ocenił(a) film na 9
Germanyball

a weś siedź cicho xD będziesz tu hejtować Mei Mei ona jest spoko xDD

ocenił(a) film na 10
Martian12

Ja tylko wyrażam swoją opinie. Jak tobie się podoba, to spoko :D

ocenił(a) film na 9
Germanyball

znaczy ja se tylko jaja robię xD to twoja opinia ja nic nie mówię tylko mi się na takie głupie teksty zebrało sorry :D

ocenił(a) film na 10
Martian12

Eee tam :D Często nie łapie żartów :)P

ocenił(a) film na 9
Germanyball

spoko :)

Germanyball

no racja , ale kto będzie podkładał głos pod Mei Mei ? wiesz może ?

ocenił(a) film na 10
marvelfan_filmweb

Elżbieta Romanowska :)

Germanyball

aha ok , może lepiej zrobi to niż ta Doda , nie lubie jej .

ocenił(a) film na 10
marvelfan_filmweb

Ja też nie. Nie pasowałaby jako Mei.

Germanyball

no racja , masz racje , zobaczymy jak sobie ta elżbieta romanowska poradzi sobie z jej rolą Mei Mei

ocenił(a) film na 10
marvelfan_filmweb

Pożyjemy, zobaczymy... Na razie kiepsko, ale jeszcze ma inne dialogi :)

Germanyball

no racja , skomentujesz moją nową bitwe hela vs star -lord ?

ocenił(a) film na 10
marvelfan_filmweb

Już skomentowane :)

Germanyball

Dzięki skomentujesz bitwe Rey vs Leia .
Kiedy będzie 3 trailer Pandy z dubbingiem wie ktoś może ?

ocenił(a) film na 9
marvelfan_filmweb

Może będzie przed pierwszym kwietnia xD

Martian12

Miejmy nadzieję ,że tak .

ocenił(a) film na 10
marvelfan_filmweb

Jeszcze nie wiadomo. Mam nadzieję że zrobią nam tą przyjemność przed seansem i wreszcie zdubbingują. Co do wojny to oczywiście zagłosuję i od razu piszę, że Rey the best ;D

Germanyball

Ok dziękuje .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones