PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 55 953
oceny
7,2 10 1 55953
6,7 9
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

Tutaj na filmwebie pisze, że w 2012, ale na innych stronach pisze, że w 2014 r.

olam1999

Na pewno nie w 2012. Spodziewałbym się filmu najwcześniej w roku 2014.

kenexgro

Pewnie tak. :( Jeśli jedynka w 2008 r., dwójka w 2011 to trójka będzie dopiero za 2 lata czyli w 2014.

olam1999

Coś czuje, że premiera w 2013. xd Nie umiem tego wytłumaczyc, ale tak czuje.

olam1999

PS: Ciekawe czy kolejne części będą co 2 czy moż e co 3 lata. Hmmm...

olam1999

Hah, oby to była prorocza wizja :D

marina1318

Ja bym chciała miec maszynęprzenoszącą w czasie. Hmmm. Tak na jeden dzień. 6 części x 90 min = 540 min = 9 godz. o.o Hmmm. Spoko. Mam nadzieję że przyjmą mnie na "obiekt testowy" doprzetestowania wechikułu czasu. xd

olam1999

Też chcę :D Albo machina przenosząca do świata KFP - wszystko na żywca... Chcieć :D

marina1318

Mieszkac w Dolinie Spokoju ^^ Ale by było mocarnie! ^^ I jeszcze tak... nauczyc się kung-fu ^^ I to z Po. ^^
PS: Dużo tego ^^. xd

olam1999

I doprowadzić do powstania pewnej parki ;)

marina1318

Ło. To jako pierwsze. Ale ciekawe czy najpierw lepiej zacząc by było od Tygysicy czy od Po. xd Niewiadomo jakby zareagoowała Tygrysica jakbym jej powiedziała że Po ją lovcia. Wtedy nic by mi nie zrobiła (prawdopodobnie). Ale jeśli powiedziałabym "Lovciasz Po to mu to powiedz" to bym dostała "lanie" że się tak wyraże, ale inne słowo tutaj nie pasuje. xd Za to Po... ciekawe jakby zareagował Po jakbym mu powiedziała że Tygrysica go lovcia. o.o Może by się śmiał. xd

PS: Czy ja tu gdzieś pisałam o tym że marze o pojechaniu do DreamWorksa i podkładaniu głosu jakiejś postaci? xd Jak tak to spoko. xd

olam1999

Heh, jakby Ti powiedzieć, to by pewnie by spuściła manto ^_^ A Po... Pewnie by zemdlał/dostał ataku serca :P
Tak, pisałaś :D Też chcę podłożyć komuś głos... Albo w Madagaskarze... Bosko by było ^_^

marina1318

Nom. Ja już mam wybraną postac - Panterę. ^^ A resztę to ci wyśle na priv.

olam1999

Widziałam :D Ja bym podłożyła głos jakiejś małej tygrysiczce... Może młodszej siostrze Ti ^_^

marina1318

Moja koleżanka też. xd Będzie wyścig. Kto pierwszy podłoży siostrze Ti głosu. ^^

olam1999

Może dwie będą ^_^

marina1318

Ti i jej dwie młodsze siostry bliźniaczki. ^^ A ja tam chcę nowe zwierzę. xd Panterę.

olam1999

Puma też byłaby fajna :D Raz nawet zaplanowałam opowiadanie z KFP, gdzie puma się pojawia :D

marina1318

Uuuu. Spoko. ^^

olam1999

Dzięx :D Oczywiście opowiadanie z Tipo ^_^

marina1318

Hehe. No oczywiście. ^^

olam1999

A co ;) Może z Titai :P

marina1318

O.O Nawet mi o tym nie przypominaj. o.o

olam1999

Okej,okej ^_^

marina1318

Jest tylko i wyłącznie Tipo nie ma............................................. Tita! (wycisnełam to z siebie. xd)

olam1999

Dokładnie :D Przecież Tai jest dead ^_^

marina1318

Ty się nie ciesz. :'( Nie jest ci przypadkiem żal pewnego małego lamparta śnieżnego który szuka swojego wuja, a szanowny Po stchórzył i nie powiedział mu że wykorzystał na jego wujaszku Palec Zagłady? Bo mi żal i to bardzo. A szacun dla niego bo zrobił coś co nawet najmocarniejszemu Po się nie udało.... (powiem co jak się spytasz "Co?" ^^)

olam1999

Co?
Aaa... Wiem - rozśmieszył Tygryskę ^_^

marina1318

XO No a tak pragnęłam to napisac! XO Hmmm... Zlekceważe drugą częśc twojego wpisu....

Odpowiedź rzmi - rozśmieszył Tygryskę. ^^

ocenił(a) film na 6
olam1999

Wow, ale spam, myślałem że to temat o premierze kolejnej części a nie o...w zasadzie to nie wiem na jaki temat tu się toczy dyskusja ale wygląda to dość kuriozalnie :D

Anthrax91

Fanki juz tak maja - nie potrafia przestac pisac, gdy juz sie rozpisza. Trzeba by zalozyc taki specjalny watek "Kung Fu Panda" i tam pisac ogolnie o KFP. xd

olam1999

Yay... Orzeszku...

olam1999

A jednak będzie w 2016 roku....

ocenił(a) film na 7
Rafman

ja myślę że między 2013 a 2020

ocenił(a) film na 7
Rafman

potwierdzam tak pisze na oficjalnej wiki (eng)

thenalo

http://www.filmweb.pl/news/DreamWorks+buduje+drugi+dom+w+Chinach-87805

thenalo

Nie no to teraz zbieram na zamorożenie się i odmrożenie w 2016. ._.

olam1999

Coś czyje że i tak będzie wcześniej, albo zrobią kilka odc. specjalnych jak "Święta, święta i Po"

Ps. Z zamrażaniem dobry pomysł :D

Rafman

No właśnie mam taką nadzieję. A narazie zadowalam się fanfictionami na fanfiction.net .
PS: Z tym zamrożeniem myślałam już z rok temu. Tak dokładnej to w drodze powrotnej do domu po obejrzeniu w kinie KFP2. ._.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones