PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 55 972
oceny
7,2 10 1 55972
6,7 9
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

to sa jakies jaja? szybciej obejrze ten film w wersji oryginalnej niz sie doczekam na niego w naszych kinach. Moze to i nawet lepiej bo wersja angielska pewnie i tak bedzie lepsza. PORAZKA

ocenił(a) film na 10
lizzie_jo5

Zawiodłabym się, gdyby to wszystko to był żart (wiadomo, 1.04- prima aprilis) i przełożyli na później :P

Germanyball

Albo by stwierdzili że nie będzie premiery w Polsce

ocenił(a) film na 10
LordVader345

Nawet nie chce o tym myśleć.

Germanyball

Ciekawostka: KFP3 wychodzi w ten sam dzień co BvS

ocenił(a) film na 10
LordVader345

Ciekawostka: Za 30 minut w USA premiera KFP3 w USA. Czerwony dywan, itp.

Germanyball

Myślisz, że wycieknie coś więcej na temat fabuły?

Milena8082

http://naekranie.pl/aktualnosci/spot-kung-fu-pandy-3-parodiuje-reklame-snickersa -769698


:D

LordVader345

To było dobre! Po - Osioł, Małpa - Shrek haha. XD

ocenił(a) film na 10
Milena8082

Mój angielski nie jest dobry, ale pewnie coś wycieknie. https://www.periscope(.)tv/BackstageOL/1gqGvwrQrDwJB Prosze :3 Nawiasy usuń

Germanyball

Dzięki, pełno tam dookoła dzieciaków, które "molestują" plastikowego pandę, gdzieś tam w tle. XD

ocenił(a) film na 10
Milena8082

Teraz Spiderman się pojawił xD https://www.facebook(.)com/thevampsofficial/videos/vb.102847299859823/7204239981 02147/ STOP! NIE NADĄŻAM!

Germanyball

sam nie nadążam :D

ocenił(a) film na 10
LordVader345

Jeśli gościu będzie nagrywać film, powiedzcie mojej rodzinie, że moja śmierć była warta :')

Germanyball

No i już zakończone. :/

ocenił(a) film na 10
Milena8082

Gościu niby powiedział, że zaraz powrócą. Nie martw się :D

Germanyball

Mam nadzieję, bo fajnie by było, gdyby nagrał cały film.

ocenił(a) film na 10
Milena8082

Kurde, jeszcze inne sławy przechodziły, a gościu nie nagrywał. Może będzie nagrywał po filmie? :'(

Germanyball

poważnie? posypią się spoilery, brr...

ocenił(a) film na 10
LordVader345

https://www.periscope(.)tv/BackstageOL/1gqGvwrQrDwJB Usuń nawiasy

lizzie_jo5

Po czym sądzisz że dubbing do tego filmu będzie porażką?

LordVader345

Dubbing nie sądzę, ale tłumaczenie z pewnością będzie, albo tak w 50%. Pierwszy trailer był przetłumaczony tragicznie, jakby angielski to był język z kosmosu.

ocenił(a) film na 9
Milena8082

jaa pierdzielę ale w narzekacie xD

Martian12

No ale taka prawda, a ostatniego trailera nawet w ogóle nie przetłumaczyli. W angielskiej ogółem większość dialogów brzmi lepiej, w polskiej w KFP 2 podobał mi się dubbing Shena w wykonaniu Krzysztofa Darcza. Polscy dubbingowcy rzadko wczuwają się w postać, a tłumacze jeszcze bardziej komplikują sprawę.

ocenił(a) film na 9
Milena8082

i tak mnie to nie obchodzi ja i tak zobaczę dubbing i tak...i wiem że Hycnar zajebiście se da rady w roli Po a i jeszcze coś...Podobno już gdzieś jest premiera kfp 3 :P

Martian12

Gdzie? Wczoraj była w Hollywood. Hycnar to w sumie jo, ale tłumacze naprawdę są czasami irytujący, pierwszy trailer KFP 3 po polsku brzmiał tak, jakby Li zgubił Po w sklepie z warzywami, a nie utracił go lata temu podczas ataku Shena, a w KFP 2 końcówka rozmowy kiedy Tygrysica oryginalnie mówi I was - byłam, miałam, a po polsku Wiesz ja... Jeszcze jakby to trochę pociągnęli, jak np. Wiesz, ja byłam... ale tam to z pewnością różni się od tego, co było zamierzone, żeby powiedziała. Ale zobaczę, żeby porównać, zauważyłam też, że jak oglądam tłumaczony film np. w internecie i później w telewizji, to są dwa różne tłumaczenia i np. w telewizji jest to lepsze, zupełnie tego nie rozumiem. Ale i tak obejrzę obie wersje KFP 3.

ocenił(a) film na 9
Milena8082

szczerze do ja wcześniej obejrzę kfp 3 w necie w orginale mam tylko nadzieję że będzie jak najprędzej w necie po premierze xD

Martian12

Też mam taką nadzieję. Myślimy też z Sylwią nad napisami, ale jak na razie tylko ja mogłabym tłumaczyć, bo nie ma więcej osób do tego.

ocenił(a) film na 9
Milena8082

Ja to średnio na angielskim się znam xD powodzenia :D

Martian12

Dzięki, kiedyś do tłumaczenia miałyśmy jeszcze Olam, wiesz, która to, nie? Ona kiedyś tu dużo bywała i w ogóle, ale właśnie jak wcześniej mówiłam, czekanie ją znudziło i już nie będzie oglądać KFP 3.

ocenił(a) film na 9
Milena8082

JA TO JAKOŚ WYTRZYMUJĘ TO CZEKANIE ! a ja do tych typu ludzi nie należę xD

Martian12

To dobrze, zwłaszcza, że już nie wiele tego czekania zostało. XD

Milena8082

Coś kojarzę, jak się dokładnie nazywała?

LordVader345

Olam1999, czy coś takiego, miała "Pandarię" na swoim koncie.

Milena8082

Szkoda że zniknęła :( Wiadomo co się z nią dzieje?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Milena8082

KAI HAS RETURNED ! xDD

Martian12

Pisałbyś się na tłumacza do napisów? (^.^)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Milena8082

Wiesz, gwiezdne wojny wyszły kilka dni po premierze, więc może poczekamy z miesiąc na angielską wersje.

LordVader345

porazka nazwalam tak dlugi okres oczekiwania. Co do dubbingu, to nie twierdze ze bedzie porazka albo wole angielskie wersje obydwu pand bardziej on polskich i baaaardzo ubolewam ze u nas jest dostepna tylko wersja dubbingowana. Moj maz obcokrajowiec nawet nie bedzie mogl ze mna isc do kina bo nic nie zrozumie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones