PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707103}
7,5 70 249
ocen
7,5 10 1 70249
6,3 21
ocen krytyków
Kung Fury: Pięści czasu
powrót do forum filmu Kung Fury: Pięści czasu

Bartosz Walaszek z tym budżetem, zrobiłby film 3 razy dłuższy i 10 razy śmieszniejszy.

Hnyszard

no ja nie wiem czy śmieszniejszy... Wściekłe pięści węża 2 to tragedia jakaś!

Hnyszard

Prowda!

Hnyszard

Umph... Polak nakręciłby 10x zabawniejszy film od Kung Fury. Uwaga, bo uwierzę xD

aaron_

A kogo obchodzą twoje 'umphy' i 'XD'eki"? Tak by było, ten film był żenująco nieśmieszny.

Hnyszard

Na tej samej zasadzie mógłbym spytać: a kogo obchodzi Twoje zdanie? Jednak doskonale wiem do czego służy forum, tak więc nie zdałbym podobnego pytania. Rozbawiłeś mnie określając tą krótkometrażówkę "żenująco nieśmieszną". Żenująco nieśmieszne są wszystkie polskie komedie: "Seksmisja", "Miś", Killer" itd., itd. Polskie poczucie humoru jest doprawdy żenująco nieśmieszne :)

aaron_

Yhm, cool story bro. Miś jest niesamowicie śmieszny, Seksmisja już może mniej, ale nadal trzyma poziom. Kung Fury znudził mnie po pierwszych pięciu minutach. Cieszę się, że Cię rozbawiłem określając ten film żenująco nieśmiesznym, nieświadomie mogłem się zrewanżować za moment, kiedy Ty rozbawiłeś mnie swoim "umph" i "xd".

ocenił(a) film na 9
aaron_

Seksmisja i Killer żenujące? szanuje Twoje zdanie ale jak można tak napisać :) Seksmisja jest doskonała fantastycznie zagrana a Killer to jest druga najlepsza rola Pazury zaraz po Psach. A jeśli chodzi o Kung Fury film świetny :)

ocenił(a) film na 4
aaron_

Wyjdź z kompleksów.

RAC_79

A to dobre: zakompleksiony polaczek radzi mi żebym wyszedł z kompleksów. Uśmiałem się. You made my day ;)

ocenił(a) film na 4
aaron_

Dlaczego miałbym być zakompleksiony, mlotku?

ocenił(a) film na 8
RAC_79

Z powodu niskiej inteligencji. Twoim rozmówcom rzuca się w oczy, że trollujesz. Jak dotąd nie widziałem Twoich postów z treścią, a widziałem, że sporo Ci zablokowano z powodu łamania regulaminu. Nie jesteś zatem osobą o dużych możliwościach intelektualnych, stąd przeniesienie rozmowy od razu na wyzwiska. Dwie Twoje wypowiedzi w temacie - obie nie zawierają nic poza atakiem. Widzisz?

ocenił(a) film na 8
RAC_79

Przypomnij mi, co takiego o argumencie ad personam pisałeś?

Hnyszard

Trudno się nie zgodzić.

Hnyszard

A kto to jest?

marcin261287

Blok ekipa, Kapitan Bomba, ostatnio Egzorcysta na showmax.

Hnyszard

No o gównie i pierdzeniu na pewno

Hnyszard

za to z gorszymi efektami

Hnyszard

Ale wy pier.dolicie. ten film mial byc parodią o kozakach kina akcji lat '80tych a wykonanie oryginalne a wy sie kłócicie wszyscy o czepianie za słówko..

smakoszDXM

A Walaszek to mój idol i troche inna kategoria i inny rodzaj humoru.. jak porównanie ogórków kiszonych do pikli.. i szach mat i koniec kłótni

Hnyszard

No to niech zrobi, chętnie obejrzę.

ocenił(a) film na 8
Hnyszard

A ja bym zrobił 300 razy dłuższy i pińcet razy śmieszniejszy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones