PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707103}
7,5 70 264
oceny
7,5 10 1 70264
6,3 22
oceny krytyków
Kung Fury: Pięści czasu
powrót do forum filmu Kung Fury: Pięści czasu

Naziści i dinozaury. Dinozaury i naziści. Czy twórcy kina klasy z nie mają większej inwencji?

Druga sprawa to efekty specjalne. Powinni wbić sobie do łbów, że cgi nie jest nawet w połowie tak śmieszne jak profesjonalnie nieudolne efekty praktyczne.

ocenił(a) film na 9
Yusuke_Tamagochi

a zdajesz sobie sprawę ile budżetu na produkcję miał ten film i w jaki sposób został ten hajs zebrany?

ocenił(a) film na 10
kamfpv

Hmmm? Jakiś pierdyliard razy więcej niż "Zły Smak" czy "Necrofiles" ?

ocenił(a) film na 9
Yusuke_Tamagochi

"Bad Taste" został nakręcony w taki sposób, bo nie było tam takich kosmicznych pomysłów jak w tym filmie. tutaj trzeba się było uciec do takich środków, żeby je zrealizować.
zresztą to zupełnie inne czasy, inna technika. gdyby Jackson miał takie możliwości jak dziś też by z nich skorzystał.
bardzo lubię "Zły smak" i doceniam zaangażowanie reżysera, bo film do dziś cieszy oko.

ocenił(a) film na 10
Yusuke_Tamagochi

Pierwszy raz od lat nie mam zamiaru psioczyc na CGI - po prostu wiem ze w filmie za 600K nie ma kasy na animatronike i inne techniki tradycyjne. A co do tematyki - to nie chodzi o tworcow, tylko o nas, publicznosc. Kiedy mysle "dziecinstwo" - od razu nasuwaja mi sie obrazy dinozaurow, rekinow, Herr Szulcow, Blondie, Motley Crue, Atari, zacinajacych magnetowidow, i nic na to nie poradze. Tworcy zas produkuja to, co publika chce zobaczyc. Dopoki publika sie nie zmieni, to bedziesz mial w kolko gry video, dinozaury i nazioli w kinie niezaleznym, i gosci w rajtuzach w Holywoodzie. Uprzedzam, ze niestety nie mam zamiaru sie zmieniac i nadal bede lubic dinozaury i nazistow (przynajmniej to mi zostalo w swiecie opanowanym przez peleryny).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones