PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707103}
7,5 70 246
ocen
7,5 10 1 70246
6,3 21
ocen krytyków
Kung Fury: Pięści czasu
powrót do forum filmu Kung Fury: Pięści czasu
Metyllo87

link: https://www.youtube.com/watch?v=bS5P_LAqiVg

ocenił(a) film na 9
Metyllo87

dokładnie tak!

odblokujcie możliwość oceny, bo jest grubo! :)))

Metyllo87

Również widziałem, cos niesamowitego. Nisza dla niszy :D

ocenił(a) film na 8
Solek69

COŚ ZAJEBISTEGO. Klimat lat 80 tryska. Humor, dialogi, nawet styl kręcenia. Dla mnie bomba. Czekamy na kolejną cześć - wszak trzeba Hitlera pokonać.

RobertZabinski

Też tak uważam, mimo, że nie wszystko zrozumiałem, bo mój angielski trochę kulawy. Mam nadzieję, że kiedyś pojawią się napisy,

ocenił(a) film na 10
Burmistrz

Polskie napisy już są ;).
Poszukaj na napisy 24, bo nie mogę tu wkleić linka.

Jacobo_Czubone

Dzięki.

ocenił(a) film na 9
Metyllo87

oglądałem właśnie - miazga

Metyllo87

9/10. Byłem na premierze w barze, wszyscy rżeli przez cały film.

ocenił(a) film na 10
mwnuk

CZEMU TYLKO 9?! TEN FILM NIE MA WAD!

ocenił(a) film na 9
mosakovsky

Za krótki :P

ocenił(a) film na 10
Winterstorm

jedyna wada, rzeczywiście ;p

ocenił(a) film na 9
Metyllo87

maksymalne kino akcji :P

Metyllo87

Miazga! Testosteron wylewa się hektolitrami z monitora, a biceps rośnie od samego oglądania :D

Najlepsza scena:

- So, who are you?
- I'm a cop... from the future. I was sent back in time to kill Hitler...

Scena tak niedorzeczna, że aż popłakałem się ze śmiechu ;)

ocenił(a) film na 9
Maveral

Jeszcze bardziej niedorzeczna jest z telefonem :D

Dwa najlepsze teksty w filmie:
- TANK you.
- You don't need this spine, it's holding you back.

ocenił(a) film na 8
Winterstorm

Mój ulubiony:

" - What year is this?
- It's the Viking age.
- That explains the Laser-Raptor."

ocenił(a) film na 10
Geralt90

Za każdym razem jak słyszę "My job" to mam ciarki :D

ocenił(a) film na 8
Winterstorm

"Did anyone ever tell you not to hassle the Hoff 9000?"
Rozbiło mnie to. :D

ocenił(a) film na 9
jaszczomb16

Dla mnie też najlepsze:P

ocenił(a) film na 10
Winterstorm

mnie rozwaliło: I'm disarming you :D

użytkownik usunięty
Winterstorm

"Yeah, that's my biceps."

ocenił(a) film na 10
Maveral

-Knock, knock
-Who's there?

Maveral

jak niedorzeczna to polewa z terminatora

ocenił(a) film na 9
Maveral

Moja ulubiona to ta zaraz potem:
"THOOOOOOOOOOOOOR!!!!!"
:D

ocenił(a) film na 9
Metyllo87

tak dobre,że aż kapitalne :D Poziom absurdu osiągnął poziom maksymalny^^

ocenił(a) film na 10
Metyllo87

Ten film wyciąga moje flaki rzuca nimi o ścianę, odrywa mi łeb i ładuje w niego tonę ołowiu. A ja dalej żyję, bo aresztuję Cobrę!

ocenił(a) film na 9
Metyllo87

Masakryczny! Oby więcej tego "czegoś" :)
Fajna ta Viking co dał jej numer i telefon :)

ocenił(a) film na 4
lukasz12548

Product placement prima sort. :)

ocenił(a) film na 6
Metyllo87

Spodziewałem się czegoś lepszego. Absurd jest fajny, ale do momentu w którym nie jest go za dużo. Mam wrażenie, że wepchnięto tam wszystko co mogło kojarzyć się komuś z latami 80. i nikomu nie przeszkadzało, że gdzieś po drodze umyka to co najważniejsze, czyli złożenie hołdu filmom klasy B, które powstawały w tamtym okresie. Jeśli komuś podoba się taka formuła to spoko, nie mam nic przeciwko, bo sam się bawiłem się świetnie ("Before I could pull a trigger I was hit by lightning and bitten by a cobra" oraz "What year is this? It's the Viking Age. That explains the Lazer-Raptor. F*ck!" :D), ale najbardziej podobały mi się nie te momenty w których wielki dinozaur nawalał się z nazistowskim orłem czy Thor pokazywał jakie ma muskuły a te w jakich pokazywano skąpane w świetle neonów miasto wraz z ulicami po których przemykał w sportowym samochodzie i akompaniamencie muzyki retro Kung Fury. To jest właśnie dusza lat 80.

ocenił(a) film na 6
Skaza

Ale przecież od początku to nie miał być żaden hołd dla kina lat 80 robiony na poważnie :) tylko taki właśnie popkulturowy ich melanż, z mnóstwem nawiązań i w oparach kompletnego absurdu ;)

(mój absolutny faworyt: scena hakowania czasu, ten cały kultowy osprzęt x3 grafika jak z Arkadówek potem Trona xD i nawet słynna rękawica żywcem jak z filmu " The Wizard" xD lubię takie smaczki móc wynajdywać :)

Być może podszedłeś do tego z zbyt logicznym nastawieniem ;) a ten filmik obok logiki nawet nie stał i raczej nie miał takowych aspiracji ;) ot, więcej dystansu :)

ocenił(a) film na 6
Rejka

Jest absurd i jest absurd. Lubię absurd bardziej poukładany, niż taki do którego wrzucono dosłownie wszystko, wymieszano i zaserwowano widzowi. To wszystko jest tak głupie i niedorzeczne, że idealnie pasuje do Internetu jaki znamy, pełnego memów, jednorożców i kota z ciałem tosta zostawiającym ślad po tęczy, więc pewnie dlatego tak się ludziom podoba jak swojego czasu Gangnam Style. Nie szukam w tym filmie logiki, a po prostu dobrej i przyjemnej akcji. Kung Fury mógłby dalej na ciosa brać wszystkich, rzucać sucharami na prawo i lewo, otwierać samochód kulom od pistoletu i grozić Śmierci, że ją aresztuje, ale mogłoby się to obyć bez tych wszystkich Hitlerów, dinozaurów, skandynawskich bogów i podróży w czasie. Jak to mówią, co za dużo, to nie zdrowo.

ocenił(a) film na 6
Skaza

Ach, czyli się marzyła parodia nieco bardziej inteligentna a mniej głupiutka ;) cóż to może faktycznie nie był na takie nadzieje dobry czas.

W sumie jak tak to teraz ująłeś, to się z tym właściwie zgadzam. Może mnie aż tak nie rozczarował bo po prostu takiej konwencji się spodziewałam po zwiastunie i raczej nie liczyłam na nic ponad to.

A i tak chyba z tego wszystkiego najbardziej ujął mnie teledysk Hasselhoffa do True Survivor xD ale usprawiedliwiam się tą obłędną linią elektroniczną x3 pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
Rejka

Daj spokój, po co to gadanie ,, liczyłem na coś inteligentnego'' bla bla. Film miał wyolbrzymiać akcyjniaki lat 80 i właśnie to robi.

ocenił(a) film na 6
IronManMK42

Chyba się nie zrozumieliśmy :p bo ja właśnie dostałam dokładnie to czego się spodziewałam i tak zresztą napisałam :p

"Może mnie aż tak nie rozczarował bo po prostu takiej konwencji się spodziewałam po zwiastunie i raczej nie liczyłam na nic ponad to. "

Chodziło mi jedynie, że jeśli ktoś widząc trailer spodziewał się po filmie czegoś bardziej wysublimowanego to raczej niepotrzebnie ;) bo klimat filmu dokładnie odpowiadał temu z trailera ;) stąd ja się nie rozczarowałam bo od razu spodziewałam takiej a nie innej, właśnie mocno absurdalnej konwencji ;)

ocenił(a) film na 6
Skaza

Podpisuję się pod tym.

użytkownik usunięty
Skaza

Zgadzam się. Filmy z lat 80-ych mają swój klimat ale nie są aż tak kiczowate chyba że ktoś tylko oglądał kiepskie filmy klasy b to faktycznie był już tylko kicz.

ocenił(a) film na 9
Skaza

No nie, podróże w czasie musiały być - nawiązanie do "Back to the Future" i "Terminatora".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones