PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707103}
7,5 70 264
oceny
7,5 10 1 70264
6,3 22
oceny krytyków
Kung Fury: Pięści czasu
powrót do forum filmu Kung Fury: Pięści czasu

Ten film jest skrajną żenadą. Film miał być zrobiony na taki sprzed tych 30 ponad lat. OK, ale ciekawe czy stosowano wtedy greenscreen... Żenujące żarty, przy których ani razu się nie zaśmiałem, kpienie sobie z klasycznych toposów kinematografii... a że są to klasyczne toposy, to śmieje się z nich każdy, więc ta beka to sztampa i nuda. Generalnie, film jest jednym wielkim dicikjoke'iem. Akcja jest skondensowana do granic możliwości, wątki praktycznie nie istnieją, a każdy z nich to g*****ny absurd, który wymyślić mógłby gimnazjalista i na takim etapie dojrzałości byłoby to może śmieszne. Absurdalny humor jest spoko, ale nie kiedy ma tak prostacki i nadęty do granic wymiar. Co jeszcze... No nie można powiedzieć czegokolwiek dobrego o aktorstwie (pewnie się znajdzie ktoś, kto powie, że to tak specjalnie, ale to do mnie nie trafia). Ah! Są jeszcze gry słowne! O Boże... jakie one są beznadziejne, tego się już nie da opisać. Znaczy pewnie da, ale nie chcę spojlerować. 2/10 to i tak sporo, zważając na hype i fundusze tego filmu. Filmu... Filmu... To nie jest film, to jest biedafilmik z Internetu, jakieś Abstrachuje czy coś. Podobny poziom braku lolcontentu.

ocenił(a) film na 1
ArtificialCyst

Samo sedno.
Takie pastisze lat 80tych nie bawią. Sam jarałem się kinematografią w tamtych latach bo miałem już 20 lat, ale nakręcenie tego kiczu powinno ubawić potencjalnego człowieka a nie wprawiać w zażenowanie. Ani się z tego śmiać ani płakać. Zlepek czegoś tam z przeszłości.

ocenił(a) film na 2
waga55

Przeraża mnie trochę to, jak ludzie się tym zachwycają. Wiem, że masy łykają kał, jakby to była ambrozja, ale nazywanie tego arcydziełem to jakaś paranoja, a takie opinie się pojawiają cały czas w komentarzach. Przecież to nawet nie stało obok, nie wiem, Strasznego Filmu 658 czy Kac Vegas 3. Ba! Powiedziałbym, że Kac Wawa może być lepszym filmem, ale nie zwykłem rozróżniać szajsu na ten lepszy i gorszy..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones