PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707103}
7,5 70 249
ocen
7,5 10 1 70249
6,3 21
ocen krytyków
Kung Fury: Pięści czasu
powrót do forum filmu Kung Fury: Pięści czasu

Totalna lipa...

ocenił(a) film na 1

Strasznie słaba produkcja mimo to że jest ona parodią filmów z ostatnich 20 lat minionego wieku. Naprawdę liczyłem na to że będzie z czego się pośmiać a tutaj kompletna porażka. Produkcja naprawdę fajnie się zapowiadała i miała potencjał ale wyszła naprawdę słabo. Filmy z lat 80 i 90 to idealne podwaliny pod dobrą parodię w której można chociaż raz się uśmiechnąć. Gdyby był tam jeszcze jakiś szczątkowy humor to może i dałbym wyższą ocenę może 3-4, lecz w takim przypadku nie pozostaje mi nic innego jak dać bardzo negatywną ocenę. Niestety ale ta produkcja na to zasługuje.

ocenił(a) film na 9
QuietMan

to nie jest parodia...

ocenił(a) film na 1
zandra5

W mojej ocenie jest to parodia.

ocenił(a) film na 2
zandra5

A co to jest, jeśli nie parodia?

ocenił(a) film na 10
ArtificialCyst

Internetowe komediowe video czerpiące ze stylistyki lat 80tych

ocenił(a) film na 4
QuietMan

lepszy od tego jest kung fu szał, Shaolin soccer i kung pow

dzenero

Nie zgodzę się, Shaolin i Kung Fu Hustle są dobre ale kung pow jest akurat słaby. No i mimo wszystko parodiują kino kung-fu a Kung Fury mimo nazwy raczej nawiązuje do akcyjniaków lat 80-tych w stylu Cobry, Lethal Weapon

QuietMan

Nie ma to jak złożona wypowiedź bez jakichkolwiek argumentów. Doskonały sposób na ocenę filmu, brawo

użytkownik usunięty
mirekmazurkiewicz28

na co komu argumenty, albo ktos lubi taki humor albo nie. ja uwielbiam i wiem, ze z kims kto nie zasmial sie na tym filmie ani razu na piwo bym nie wyszedl. mnie banan z twarzy przez caly film nie schodzil, a tekstami z filmu rzucam do tej pory. arcydzielo i ch*j.

ocenił(a) film na 10

Chodź na browca :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones