PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707103}
7,5 70 265
ocen
7,5 10 1 70265
6,3 22
oceny krytyków
Kung Fury: Pięści czasu
powrót do forum filmu Kung Fury: Pięści czasu

jako, iż wychowany na takich filmach oczekiwałem trochę więcej. Możliwe iż montaż tego filmu, który jest wspólcześnie inny niż kiedyś. Już czepiać się nie będe, ze zrobili to po prostu na greenboxie, a nie tak jak kiedyś klasycznie na makietach, co było bardziej klimatyczne. W latach 80-90 ujęcia były jednak znacznie dłuższe, trochę inaczej kadrowano. A tu czułem współczeność. Obraz i odniesienia do oklepanych klasyk to nie wszystko. Niestety dla mnie tylko na 5.

ocenił(a) film na 10
vasil_zajcev

Polecam obejrzec na tv kineskopowym, greenscreen mniej sie rzuca w oczy troche.

rozkminator

mam ogladac na kinespokowym tylko dlatego by móc to docenic? hmm..

ocenił(a) film na 10
vasil_zajcev

No jak nie lubisz greenscreenu i masz pod reka odpowiedni tv, to mozesz sobie poprawic wrazenia; jakbym mial sprzet to bym jeszcze najchetniej na vhs to najpierw przegral ale niestety nie dla psa kielbasa :/

rozkminator

ale nadal to nie sprawia, iz film cos zyskuje. 5

ocenił(a) film na 10
vasil_zajcev

A czy ja napisalem ze przez to film sie zmieni w Obywatela Kane'a? Jezu, poradzilem ci co z tym nieszczesnym greenscreenem mozesz zrobic, nic wiecej. Nie lubisz popcornu to posolenie ci nie odmieni gustu, moze tylko smak poprawic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones