PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=471948}
5,4 8 207
ocen
5,4 10 1 8207
Kup teraz
powrót do forum filmu Kup teraz

rewelacja!

ocenił(a) film na 9

Ten film jest po prostu genialny! Konwencja do tematu dobrana znakomicie; mieszkania ciasne -
bo takie wlaśnie ma większość, bohaterowie typowi - bo o to właśnie chodzi, podobnie jak reakcje
boh. drugoplanowych - świetnie oddają rzeczywistość! :-) A sam film rozbawił mnie tak, że już
dawno się tak nie popłakałem (świetna scena z ojcem jednego z boh.) :-))) Polecam wszystkim,
którzy przepadają za absurdalnym humorem, mającym dystans do samego siebie i tego co nas
otacza, nieoczekującym wielkich uniesień ;-)

ocenił(a) film na 7
goup

Świetna komedia można się uśmiać.Nie jest oderwana od rzeczywistości jak te pseudo komedie które teraz kręcą.Polecam

ocenił(a) film na 4
goup

Tylko trzeba zaznaczyć, że amatorska. Żeby żaden/żadna który siada do tego filmu nie oczekiwał kina akcji. Ja oglądnąłem średnio mi się podobał i powiem krótko, drugi raz go już nie chce oglądać. Ale pomysł fajny
PS. "Zombi Ci Flaszkę Wybombi"

ocenił(a) film na 5
dodomin

Wlasciwie srednio mi sie podobalo Dla filmu 4 dla Miroslawa Baki co najmniej 8. Facet z 'perfekcyjnym' angielskim w 'wysokobudzetowym' horrorze-niby oklepany pomysl na parodie ale mistrzowsko zagrany.
Dla Tych kilku minut z zombiakami warto ponudzic sie przez 50min.
PS2: Dzast tejk ałt from de men łat is gud.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones