PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=307846}

Lęk pierwotny

Primeval
5,1 4 986
ocen
5,1 10 1 4986
Lęk pierwotny
powrót do forum filmu Lęk pierwotny

nie wierzcie tym wszystkim "krytykom filmowym",film może nie jest arcydziełem, ale przyjemnie się ogląda

użytkownik usunięty
Barbus

Przyjemnie sie oglada ale do czasu. Ten film jest nuzacy i strasznie mulasty. Nie ma czym przyciagnac, na dluzsza mete. No i absolutny brak jakiegos prawdziwego jak na horror przystalo klimatu. Zwykly standradowy jak na dzisiejszy czasy film - czyli taki ktoremu zawsze do dobrego duzo brakuje.

ocenił(a) film na 3

Czemu obejrzałem ten film? Bo sądziłem że to film z 1996 roku z Richarde'em Gere'm...
Szkoda że nie poświęciłem czasu tego na nic nierobienie, gdyż chyba wtedy byłby to o wiele lepiej wykorzystany czas...

ocenił(a) film na 6
Barbus

Wiecie co jest najśmieszniejsze? To, że najlepiej w tym filmie zagrał krokodyl i to właściwie jest jedyna zaleta tego filmu. Gdybym połowy aktorów nie znał, to bym pomyślał, że wzięli ich z ulicy.

Thomas_J

A co jest złego w zaangażowaniu w film ludzi z ulicy? Obejrzyj sobie The Wire, duża część ludzi to kryminaliści z ulicy, a serial - perełka.

ocenił(a) film na 8
Barbus

"... ale przyjemnie się ogląda" O tak tu muszę się zgodzić, film bardzo mi się podobał, może nie miał oryginalnego scenariusza, znowu potworem jest krokodyl, znowu dzika i niebezpieczna Afryka, znowu bezwzględni ludzie, znowu zwierzę wyolbrzymione do potęgi entej. Ale nikt mi nie zaprzeczy, że jak ktoś ma ochotę na takie kino to będzie mu się podobało. Oglądałem już nie jeden film z krokodylami zabójcami, niejeden film z potwornymi dzikimi zwierzętami, ale są dni że takie filmy jest dobrze oglądnąć. Bo ile razy można oglądać modę na sukces, ile razy można oglądnąć poruszający dramat. Wszystko jest dla wszystkich ale odpowiedni dobór filmów do nastroju i dnia i z byle chłamu robi się bardzo przyzwoity film. Jak dla mnie zasłużone 8/10. I muszę przyznać że praca kamer i montaż był dobrze zrobiony - jak dla mnie duży plus.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones