PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539072}
7,1 28 078
ocen
7,1 10 1 28078
6,8 18
ocen krytyków
Lęk wysokości
powrót do forum filmu Lęk wysokości

Myślałem, że umrę w kinie.

de_stroyer

i czas się zatrzymał??

de_stroyer

za to jak pojdzie w kinie Rambo to bedziesz siedzial i klaskał w rączki ze szczęścia gdy stary Sylwek będzie prał wrogów po mordzie.

ocenił(a) film na 1
zniczu_dayv

Co ja poradzę na to, że nawet Rambo jest lepszy od tego dziadostwa? Ludzie kreujący polską kinematografię powinni się zastanowić czy robią sztukę dla sztuki, czy sztukę dla ludzi... Wydawało mi się, że za pomocą sztuki twórca porozumiewa się z odbiorcami, twórca "Lęku wysokości" ze mną się nie porozumiał.

de_stroyer

ten film to DRAMAT PSYCHOLOGICZNY - jeden z trudniejszych gatunków filmowych - byc moze powinienes go unikac w przyszlosci zeby przedwczesnie nie zejsc i to na dodatek w kinie.

ocenił(a) film na 8
zniczu_dayv

Dokładnie

ocenił(a) film na 6
zniczu_dayv

dramat psychologiczny musi mieć porządny fundament, a tu widzę gościa, który uprawia cierpienie, zaniedbuje żonę, nie cieszy się z dziecka, praca jest nieistotna, bo TATA. Nie podobało mi się to. Trzeba odciąć pępowinę i dać sobie szanse na własne życie. Nawet w takiej sytuacji, gdy rodzic dostaje na głowę...

de_stroyer

Każdy ma swój gust. Nikt Cię na siłę do kina na ten film nie ciągnął ;) Mi się film podobał. Film faktycznie trudny, ale piękny.

ocenił(a) film na 7
de_stroyer

Do pewnych filmów trzeba dorosnąć.

de_stroyer

i co cię powstrzymało?

ocenił(a) film na 8
de_stroyer

ej, czego Wy chcecie od typa, który "Diabeł ubiera się u Prady" ocenia na 9 :D :D :D

ocenił(a) film na 8
fancy_nino

ech ludzie spokojnie, byłem na tym w kinie w ramach NMF i szczerze mówiąc niezmiernie mnie zmęczył... ale po ponownym oglądnięciu mi się bardzo spodobał. Nie każdemu musi się podobać taki gatunek...

ocenił(a) film na 5
de_stroyer

Ja też się umęczyłam na tym filmie. Był trudny, dołujący. W sumie to można się było tego spodziewać po temacie:] Polskie dramaty psychologiczne nie są jednak dla mnie:)

ocenił(a) film na 9
kingucha89

Ja się nie męczyłem... Może dlatego, że oglądałem w domowym zaciszu ;)

Rewelacyjne kino!

de_stroyer

Szkoda, że tylko tak myslałeś:P

ocenił(a) film na 8
de_stroyer

Idąc do kina wiedziałeś na co się piszesz. Po samym zwiastunie można zauważyć, że nie będzie to kino akcji ani kolejna głupawa polska komedia.

de_stroyer

sam jestes gniot

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones