PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298552}

Lęk

Shrooms
5,5 13 682
oceny
5,5 10 1 13682
Lęk
powrót do forum filmu Lęk

są wady i zalety

ocenił(a) film na 4

Do ambitnego kina bym tego filmu zdecydowanie nie zaliczył, ale jako horror no cóż, irlandzki las, kreacja samo zło... hmm, klimat nie najgorszy, sceny skrojone całkiem całkiem tak, że momentami się wzdrygiwałem ;p
Ale z drugiej strony większość elementów schematu oklepane choć przyznam, że z dreszczowcem na tripie się jeszcze nie spotkałem, a końcówka może zaskoczyć ale nie koniecznie mimo, że nie jestem znawcą mnie nie zdziwiła, oryginalności nie będę więc klasyfikować ;p jestem w stanie zdzierżyć te zużyte do granic możliwości elementy, ale zachowanie głównej bohaterki (tej jej normalnej jaźni) było tak irytujące, że dotrwałem do końca wyłącznie "zawdzięczam" nadziei, że dowalą znowu coś typu gadająa krowa ;p blondynie (jej normalnej jaźni) chyba nie zależało na przeżyciu, co rusz odważnie odłączając się od ekipy w celu obczajenia czy za drzewem nie czai się pan zły -.- wkurzało mnie to do granic możliwości, spartaczyli niezły potencjał...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones