PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1020}

Lśnienie

The Shining
7,8 424 278
ocen
7,8 10 1 424278
8,6 50
ocen krytyków
Lśnienie
powrót do forum filmu Lśnienie

wiem ze nie w temacie, szukam horroru ktory ogladalem z 10 lat temu, para kradnie pieniadze rodzica i jedzie w podroz zatrzymuja sie przy jakiejs toalecie publicznej obok jest dom oprawca jezdzi pickupem, pamietam scene jak odgryza dziewczynie palec kiedy probuje sie wydostac jest tabliczka z zaginionymi osobami przyjezdza policjant na motocyklu tez ginie zabojca go chyba potracil potem przejezdza po nogach policjanta zamyka oboje w lazience i ja podpala wczesniej jednak wrzuca tasme na ktorej jest nagrane jak torturuje chlopaka odcinajac mu sutki poniewaz wczesniej go porwal, w lazience jest zamknieta jakas dziewczyna z odgryzionymi palcami pojawia sie jakas dziwna rodzina w vanie z chorym dzieckiem dziewczyna mysli ze znalazla pomoc ale to jacys psychole, kobieta ucieka w lesie przed zabojca, on wysiada z auta a ona go zabija okazuje sie ze to jej chlopak tylko w ciuchach zabojcy z zaszytymi ustami, zabojca odjezdza tylko tyle pamietam, moze ktos wie o jakim filmie mowie?

ocenił(a) film na 10
Patrickoski

Ostatni postój / Rest stop (2006)

Patrickoski

Takie rzeczy pisz na forum ogólnym filmów. Jest wtedy większa szansa że ktoś odpowie. Wiem, że już ktoś ci podał, ale taka porada na przyszłość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones